niedziela, 11 sierpnia 2013

Imagin (part 5/5)

Hej :* Dziś wyjątkowo napiszę parę słów na początku. To ja, Klaudia XD Nie pisałam tu nic już tak długo, że może mnie nie pamiętacie. Przepraszam Was bardzo, że tak długo się zeszło, ale wiecie: sprawy prywatne, poza tym nie chce mi się tłumaczyć. W każdym razie chciałam powiedzieć, że zdecydowałam, że nie będę tu już pisać imaginów. Odchodzę. Wiecie, rozwijam się w swoim pisaniu i imaginy już mnie nie.... 'kręcą'. Wolę pisać dłuższe historie.
Zawsze bardzo miło będę wspominać czas spędzony na tym blogu. Tutaj rozpoczęłam swoją przygodę z pisaniem. Kocham czytać Wasze komentarze i czasami nawet przeglądam stare posty, żeby powspominać. Teraz kiedy czytam moje imaginy jeszcze z początków widzę jak bardzo poprawił się mój styl pisania i myślę, że to półtora roku bardzo mnie wzbogaciło.
Podsumowując, dziękuję Wam za wszystko, za komentarze, dobre rady i uwagi. Kocham Was <33

Teraz zawsze będziecie mogli znaleźć mnie na tt (@luvmyjusten) i na nowym blogu z opowiadaniem The Island Of Death Prowadzę go z Dżaś (tez pisała tu imaginy). Będziemy nam bardzo miło jak zajrzycie od czasu do czasu :))

No, nie przedłużam ;3


Polecam piosenkę: We Own It


  Dlaczego ja? Siedziałam na krześle. Moje stopy były związane, ręce też. Z oczu spływały mi łzy podczas gdy Mulat obserwował mnie z szerokim uśmiechem na twarzy. Podszedł do mnie i pochylił się nad moją twarzą. Jego dłoń objęła mój policzek, a ja już dostawałam odruchów wymiotnych.
- Taka piękna. Aż szkoda, że zaraz będziesz musiała zginąć – szepnął.
Zacisnęłam oczy, a cichy jęk wydobył się z moich ust.
- A wiesz co w tym wszystkim jest najsmutniejsze? – zagadnął. – Możesz podziękować za to swojemu kochanemu chłoptasiowi, Harry’emu.
- Jesteś potworem! – wykrzyczałam.
On tylko zaśmiał się cierpko i wstał.
- Może i jestem, ale nie większym niż Styles. Ty chyba nie wiesz co on robił kiedy nie było go przy tobie. – usiadł na drugim krześle zaraz naprzeciwko mnie. – Myślę, że najwyższa pora się uświadomić, Księżniczko.
- Nic o nim nie wiesz – syknęłam patrząc mu w oczy.
- I tu się mylisz – wytknął mi. – Harry to gangster. Razem z Tomlinsonem byli członkami gangu. Ich zadaniem było dawanie nauczki. Raz na zawsze. Kiedy ktoś nie zapłacił za narkotyki, które mu dostarczono musiał ponieść konsekwencje. Przychodzili do niego Harry i Louis. Jedna wymierzona w głowę kula i gotowe. Potem trzeba było jeszcze tylko zakopać ciało i po robocie. I tak kilka razy w tygodniu.
- Kłamiesz!
- Harry to morderca – powiedział kompletnie ignorując moje słowa.
Po tym wstał i podszedł do komody. Chwycił w dłonie ramkę ze zdjęciem i ponownie podszedł do mnie.
- Widzisz go? – wskazał palcem na chłopca z brązowymi włosami stojącego zaraz obok małego mulatka. – To jest Liam. Mój brat przyrodni. Był dla mnie wszystkim. Kochałem go i chroniłem. Pilnowałem aby był z dala od wszystkich spraw związanych z moją, nie do końca legalną pracą. Wtedy przyszedł Harry i z zimną krwią go zabił. A wiesz dlaczego? Tylko, bo jak sam powiedział: gówniarz mu przeszkadza. Pozbawił mojego braciszka życia, i to na moich oczach.
Gdy to powiedział kilka łez potoczyło się po jego policzkach ale szybko je wytarł.
- Nie wierzę ci – stwierdziłam obojętnie. – On by tego nie zrobił.
- A jednak – syknął w moją stronę. – I teraz ja się zemszczę.
Wziął do rąk leżącą na drewnianym stole kamerę. Włączył ją i postawił przede mną.
- Kiedy Styles wróci z więzienia, co na pewno szybko nastąpi będzie mógł obejrzeć bardzo interesujący film, z tobą w roli głównej. – oblizał usta. – Zaczynamy zabawę.
   Wyciągnął z kieszeni swoich spodni czarny rewolwer po czym przejechał jego końcówką wzdłuż mojej twarzy powodując falę dreszczy. Bałam się, cholernie się bałam. Louisa nie było, Harry’ego tym bardziej. Jakaś część mnie nadal łudziła się, że to tylko zły sen. Tak bardzo chciałabym żeby to było prawdą. Nawet nie miałam już siły płakać. Po prostu siedziałam tam, a przerażenie wypełniało mnie całą.
- Harry, dlaczego jej nie ratujesz, hm? Przecież ją tak bardzo kochasz – zakpił robiąc minę szczeniaczka prosto do kamery.
Jakim cudem facet jeszcze nie wylądował w Zielonym Centrum?
- Przestań – syknęłam.
- Nie odzywaj się! – wymierzył mi siarczysty cios w policzek.
Jęknęłam czując jak zaczyna mnie piec. Spuściłam wzrok, cichy szloch zaczął wstrząsać moim ciałem.
- Już płaczesz? A ja się nawet nie rozkręciłem – burknął.
Nie odpowiedziałam. On był taki żałosny. 
Chłopak stał nade mną z pistoletem przyciśniętym do głowy, a mi pozostała nadzieja, że po śmierci jest coś jeszcze. Cicho modliłam się do Boga, ale sama nie byłam przekonana czy w tej sytuacji to coś pomoże. Było po prostu chujowo. Siedziałam na krześle, minuty mijały, Zayn się nie odzywał, ale czułam jak jego wzrok wywierca we mnie dziurę. W pewnym stopniu nawet byłam w stanie zrozumieć to, że chciał się zemścić na Harry’m. Jeśli to co opowiadał było prawdą to mój chłopak/były/sama nie wiem kto był prawdziwym potworem i zasłużył na to, żeby cierpieć. Ale czemu kurwa moim kosztem? 
   Ugryzłam się w język próbując jakkolwiek uśmierzyć ból. Bezskutecznie. Zayn patrzył się na mnie, ale ja unikałam jego wzroku. Kilka łez spłynęło po moim policzku. Chłopak znowu miał coś powiedzieć, ale wtedy ktoś z hukiem wyłamał drzwi. Oboje spojrzeliśmy zaskoczeni w tamtą stronę, ukazały się nam dwie postacie. Pierwszą z nich rozpoznałabym wszędzie, to Louis, ale drugiego mężczyzny nie znałam. Był młody, miał blond włosy, niebieskie oczy, a na szyi wisiał fartuch kucharski. Obaj w rękach dzierżyli duże pistolety.
- Radzę ci ją puścić, Malik. Albo ta kula przebije cie na wylot! – krzyknął Louis ładując broń.
Reakcja mulata była błyskawiczna. Ponownie przyłożył rewolwer do mojej skroni i trzymał za spust.
- Chyba, nie chcesz żebym pociągnął za spust. Prawda, Tomlinson? – odparł z obrzydzeniem wypowiadając nazwisko bruneta.
Wszyscy zamilkli. Oddychałam niespokojnie obserwując całą sytuacje. Wszyscy trzej wymieniali się spojrzeniami. Atmosfera zrobiła się tak gęsta, że nawet nóż nie byłby w stanie jej przekroić. Czułam to.
- Malik, dobijmy targu – zaczął nagle Louis. – Czego chcesz w zamiast za [T.I]?
No super. Teraz jestem przedmiotem do handlu. Jak nisko można upaść…
- Kpisz sobie? – nerwowy śmiech wydobył się z ust Zayna. – Chcę żeby Styles cierpiał. I nie znam lepszego sposobu niż oglądanie jak jego ukochana dziewczyna ginie w boleściach.
Przygryzłam wargę patrząc niepewnie na Louisa, który w tym czasie zabijał wzrokiem Malika. Mówię serio, z jego oczu cisnęły sztylety podczas gdy drugi, nieznany mi chłopak stał spokojnie i wręcz z rozbawieniem wszystkiemu się przyglądał.
- Jesteś taki głupi, Zaynee – zaśmiał się, a ja rozpoznałam irlandzki akcent kiedy wypowiadał kolejne słowa. – Zabijesz dziewczynę i sam zgniesz. Po co ci to? Tylko po to żeby pomścić śmierć brata? Bez sensu.
Złość kipiała z mulata, był cały czerwony. Jego klata piersiowa unosiła się i opadała w zastraszającym tempie.
- Giń – wysyczał kierując swój rewolwer na blondyna.
Wystrzelił, a ja zamknęłam oczy nie chcąc tego widzieć, jednak kiedy usłyszałam charakterystyczny śmiech nieznajomego ponownie je otworzyłam i zauważyłam, że ten uniknął strzału.
Zayn wkurzył się jeszcze bardziej, zaczął w niego strzelać, ale blondyn był na tyle zwinny i sprytny, że unikał kul w niego wycelowanych. W tym czasie Louis podbiegł do mnie próbując mnie rozwiązać. Przeciął sznur na moich nogach i już miał brać się za ręce kiedy opadł na mnie, a czerwona ciesz zaczęła wyciekać z jego pleców. Przerażona zorientowałam się co się stało. Skurwysyn Malik go postrzelił. Pisnęła ze strachu kiedy martwe ciało Louisa leżało na mnie. Nie oddychał.
- Boże, Lou – szepnęłam, a łzy zaczęły lać się z moich policzków. – Nie umieraj!
Wtedy Zayn znowu skierował pistolet w moją stronę. Podniosłam zrozpaczona wzrok i tym razem byłam już pewna. To jest mój koniec. Miło było, ale się skończyło. Pora umierać. 
- Ostatnie słowo, [T.I]? – spytał zadowolony z siebie.
- NIENAWIDZĘ CIĘ! – krzyknął ktoś i to wcale nie byłam ja.
W ciągu kilku sekund za Malikiem pojawiła się doskonale mi znana burza loków.
- Harry? – wytrzeszczyłam oczy.
Chłopak przyłożył karabin do piersi Mulata i patrząc mu prosto w oczy syknął:
- Jak śmiałeś, położyć swoje brudne łapy na [T.I]?! Jak?!
- Jak śmiałeś zabić Liama? – odparł.
Styles splunął.
- Zabiję cię – warknął potrząsając nim. – Ostatnie słowo? – powtórzył wcześniejsze słowa Zayna.
- Widzimy się w piekle, Styles – zasalutował po czym pocisk został wystrzelony w jego pierś.
Harry puścił jego bezwładne ciało, a jego zielone tęczówki od razu spotkały moje. Podbiegł do mnie zauważając  martwego Louisa. Chciałam coś powiedzieć, ale nie mogłam. Obraz też nagle stał się taki zamazany. Ojej, chyba odlatuję…

*

- [T.I], [T.I]… - ktoś z bardzo irytującym głosem mnie wołał.
Niechętnie, ale otworzyłam oczy. Uderzyła mnie rażąca biel pomieszczenia, w którym się znajdowałam. Jęknęłam.
- Gdzie ja jestem? – spytałam krzywiąc się.
- Jesteś w szpitalu. Zemdlałaś – powiadomiła mnie kobieta w białym kitlu. – Ale już wszystko w porządku.
- A co z Harrym, Louisem? Oni żyją? – zaczęłam się dopytywać przypominając sobie strzelaninę w mieszkaniu Zayna.
- Kto? – zapytała chichocząc. – Chyba ci się coś śniło. Zemdlałaś, bo dostałaś na w – fie piłką w głowę. Przywiózł cię tu nauczyciel.
Że co?! Ja… Jezu…
Wytrzeszczyłam oczy, a wtedy zobaczyłam na półce obok mnie najnowsze wydanie „Bravo” a na głównej stronie zdjęcie One Direction.
O ja pierdolę! Czyli… To mi się wszystko śniło? Słodki Boże. Dobra, wiecie co? Nieważne….

                                                                          THE END
                                                                                                              By Klaudia

128 komentarzy:

 1. haha... Jaki koniec. O jejku =D Naprawdę się tego nie spodziewałam .....
  imagin świetny,ale te zakończenie.....
  Zabawne, lecz mnie zawodło. Chociaż pomysł był oryginalny ;*
  Daje 9,5/10 BRAWO ! ;P

  OdpowiedzUsuń
 2. Spodziewałem się innego końca ,ale taki tez moze byc ! Jest inny ale to naprawdę fajny koniec !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomysł oryginalny naprawdę :) a koniec śmieszny :D szkoda że odchodzisz :( Jeszcze trochę i wszystkie odejdziecie z tego bloga :(

  OdpowiedzUsuń
 4. tak imagin wspaniały naprawde :D i serio śmiałam się na końcuxD uwielbiam Cie i obiecuję Ci że jeśli będziesz tak dalej pisać to osiągniesz w życiu napewno dużo!np.pisarka książek,wierszy albo tekstów piosenek bo naprawdę masz wielki talent!!! naprawdę szkoda że odchodzisz ale może i to lepiej bo wszyscy odchodząpowoli z bloga i głupio by było gdybyś pisała imaginy,a nikt by nie czytał!!!pamiętaj że każdy imagin jaki napisałaś sprawił że się śmiałam albo płakałam.każdy imagin napisany przez Cb sprawił mi wielką radość!!!JEŻELI DOSZŁAŚ DO KONCA TO DZIĘKUJĘ!!!UWIELBIAM CIĘ!!!<3-Oliwka;*

  OdpowiedzUsuń
 5. Hahah xdd Rany... Ja tu się spodziewałam jeszcze większej strzelanki.
  Że zabiją w końcu (T.I) i nie spotka się z Harrym. A tu?... O kurwa... *.*
  Jestem w szoku i jestem trochę zawiedziona.. :/ To wszystko było fikcją? :( Szkoda... Dobiło mnie to Bravo :3
  Ogółem wszystko genialne <3

  OdpowiedzUsuń
 6. hahahaha, nie no na serjo zajebisty koniec.
  Myślałam, że będzie jakaś strzelanina czy coś, a tu
  BRAVO -,-
  Szkoda, ze to wszystko było jej/moim wymysłem :(
  i szkoda, że odchodzisz
  zajze na twojego nowego bloga

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie mogłem znaleźć do Was maila więc stąd ten komentarz. Miałem ostatnio okazję sfotografować otwarcie 1D World w Kopenhadze - Dania. Myślę że jest to wydarzenie godne uwagi dlatego teraz wklejam link do zdjęć http://lipoooo.blogspot.dk/2013/08/opening-1d-world-in-kbenhavn-copenhagen.html

  Ciekawe kiedy w Polsce :P

  OdpowiedzUsuń
 8. AHHAHAHAHA O JA PIERDOLE XD

  OdpowiedzUsuń
 9. O matko Boska ty jesteś genialnaaaaa ,!!!!!! ale w życiu bym sie nie spodziewała takiego zakończenia :D To było najlepsze opowiadanie jakie czytałam . Brawo <333333

  OdpowiedzUsuń
 10. Szokujące i podobne do książki,którą czytam.Ten strach i emocje.Piękny sen .

  OdpowiedzUsuń
 11. Twój blog został nominowany do Libster Award, wiecej na moim blogu: http://onedirection---myworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Nominowałam cię do Libster Blog Award.

  Szczegóły tutaj :
  http://5sercjednobice.blogspot.com/2013/08/libster-blog-award.html

  Pozdrawiam : )

  OdpowiedzUsuń
 13. Super rozdział, ja prdl nigdy się nie spodziewałam takiego obrotu sprawy xD, ale najgorsze jest to, że za niedługo wszyscy odejdą od tego bloga, a naprawdę on jest niesamowity, wchodzę na niego codziennie, z myślą, że jest jakaś notka ;-/ Naprawdę, namyśl się jeszcze ;D

  OdpowiedzUsuń
 14. Hej.
  Zostałaś nominowana do The Versatile Blogger, więcej informacji na http://mystery-duc.blogspot.com/2013/08/the-versatile-blogger.html

  OdpowiedzUsuń
 15. Świetny ten imagin ;)
  Nie spodziewałam się ze to wszystsko okaże się snem, ale zajebiste <3

  http://closertotheedge1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. świetne zakończenie :D na końcu śmiałam się sama do siebie xD

  OdpowiedzUsuń
 17. O kurwa hahahahahaha ja ne mogę normalnie. W życiu bym się nie spodziewała, że TO był tylko sen. Ale nas zaskoczyłaś. Jak zobaczyłam ostatnie zdania to aż się roześmiałam. Genialne po prostu. Szkoda, że odchodzisz ale z ręką na sercu powiem, że ta strona schodzi na psy. Przepraszam jeśli kogoś uraziłam ale musiałam to napisać. Taka jest prawda. Rzadko cś tu się pojawia. Postaram się wchodzić na Twojego bloga i mam nadzieję, że jest on lepszy niż ten ;)
  To chyba tyle. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 18. Fajny wpis. ;)
  Zapraszam do mnie. :*
  morelowa90.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 19. Świetnee.! To jest Zajebistee.! *-* Zapraszam na mojego bloga : http://directioner1dforever1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. na końcu sie...zawiodłam. (chodzi o BRAVO.) ogolnie swietne ;) dobra robota ;*

  OdpowiedzUsuń
 21. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA OOOOOOOOOOOO JJEEEENNNYYYYYY!!!!!!!!!!! TO JEST SSSSUUUUUPPPEEEEERRRRRR!!! naprawdę genialny imagin, masz dziewczyno talent! Powodzenia w dalszym pisaniu :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Boniu... dziewczyna napisała zaskakujące i niespodziewanie zakończenie a wy od razu mówicie ze wielka z nie pisarka. Okej dziewczyna umie pisać, ale bez przesady. Przeczytałybyście lepiej jakąś dobrą książkę ;)
   Pozdrawiam ;*
   PS: Proszę napiszcie coś, bo zaczynam się bać...

   Usuń
 22. świetny imagin :) choć to jest pierwszy imagin, którego przeczytałam na tym blogu z chęcią zabiorę się za czytanie reszty ;)
  zapraszam również na mój blog z opowiadaniem o Harrym :) Przeczytajcie chociaż prolog i rozdział pierwszy, na pewno nie pożałujecie xx http://threemetersabovethesky-harrystyles.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Polecam mój blog http://onedirection-cool.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Koniec najlepszy! :) Hahahahahahaha :P A wszystko jest super ;)

  OdpowiedzUsuń
 25. Uwielbiam imaginy i twój jest poprostu rewelacyjny :) hahaha koniec najlepszy !!!! :* ps. mogłabyś wejść na mojego bloga , bardzo mi na tym zależy mam nadzieje że ci się spodoba
  http://one-direction-in-our-life.blogspot.com/2013/08/rozdzia-5.html :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Hej z tej strony Wiki ! Nominowałam cię do Libster Award :) Więcej informacji na moim blogu :http://one-direction-official-poland.blogspot.com/ Proszę byś odpowiedziała na moje pytania :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Zachęcam do odwiedzin mojego bloga:
  http://blogoopowiesci.blogspot.com/

  Głównymi bohaterami są: One Direction, Emma, Viki, a teraz też Ross Lynch!

  Zaczynam pisać właśnie drugą część. Głownie opowiadać ono będzie o trudzie i zaangażowaniu jakie trzeba włożyć aby uczucie przetrwało oraz o tym, że od prawdziwej miłości nie ma ucieczki, bo jest ona zbyt silna. Ale w tym świecie nie rządzi sama namiętność. Przyjaźń to drugi podstawowy wątek. Jej wzloty i upadki, przygody, zabawne sytuacje i mnóstwo dobrego humoru :D
  ZAPRASZAM <3

  OdpowiedzUsuń
 28. Super napisane <3 Zapraszam do Siebie http://bloggerpaulina1d.blogspot.com/
  Dopiero zaczynam ;* Dziękuję i powodzenia w pisaniu ;*

  OdpowiedzUsuń
 29. Nie chodzi mi o imagin (bardzo dobry), tylko chodzi o to, że z viva.pl dowiem się wiecej niz z tego bloga, ej no, moglybyscie, nawet nie napisaliscie nic na temat zareczyn zeyna z perrie edwards, no żal mi was..

  OdpowiedzUsuń
 30. http://meand1d1991.blogspot.com/ napisz co myślisz. buźka ;*

  OdpowiedzUsuń
 31. O bosz to najlepszy jaki czytalam! xD ale prosze zapraszam na moje tubrla wprawdzie jest tam niewiele One Direction ale cos jest zapraszam ! http://kwapi15.tumblr.com/ <333

  OdpowiedzUsuń
 32. Świetny blog!!! <3 Imagin też! zapraszam do mnie -> http://we-always-believe-in-you.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. http://directionerspolska.blogspot.com/

  ZAPRASZAM !!!!!!!!!! ♥
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 34. Jeśli nie macie nic przeciwko, zapraszam na mojego bloga: http://pokochac-one-direction.blogspot.com/
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 35. Wszystcy z tego bloga odeszli , nikt tu już nic nie pisze :( Na początku Anka codziennie wrzucała notki ,rozumiem że czasem nie ma ktoś czasu ale .... Tęsknię za dawnym blogiem Anki :'(

  OdpowiedzUsuń
 36. Jezuuu... Ha ha ha! Rozwaliłaś mnie tym xD Głęboki pokłon twojemu talentowi ;* Kc ;*

  OdpowiedzUsuń
 37. Mogę Cię poprosić o polecenie tej strony http://believe-fanfiction.blogspot.com/ proszę dopiero zaczynam ♥

  OdpowiedzUsuń
 38. Wspaniały pomysł na imagin, świetnie opisane w pięciu partycjach. Czekam na dużo więcej i mam nadzieję że będzie tak samo dobre jak ten imagin <3
  Dziękuję i pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
 39. Nominuję twój blog do Liebster Award.
  Szczegóły na moim blogu:
  http://emilia200.blogspot.com/?spref=fb

  OdpowiedzUsuń
 40. http://mylittlestorywithonedirection69.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Wiesz co? Masz zajebiście wielki talent! Jestem twoją fanką! ;D
  Zyskałaś nową czytelniczkę! ;)
  A ta końcówka.... Szczerzę się do monitora jak głupia! ;D
  Obserwuję! ;))

  Zapraszam do siebie ;))
  http://whenever-you-kiss-him-im-breaking.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Masz talent. To wspaniły blog. a oto mój:

  http://austinallyniepowtarzalnahistoria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. Masz talent. To wspaniły blog. a oto mój:

  http://austinallyniepowtarzalnahistoria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Masz talent. To wspaniły blog. a oto mój:

  http://austinallyniepowtarzalnahistoria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. Świetne *-* Mam prośbę polajkujecie ? : https://www.facebook.com/ZaynKochanieDlaczegoJestesTakiBoski?fref=ts
  To bardzo ważne dla mnie :) z góry dziękuje <33 Sorki za spam

  OdpowiedzUsuń
 46. Świetne *-* Mam prośbę polajkujecie ? : https://www.facebook.com/ZaynKochanieDlaczegoJestesTakiBoski?fref=ts
  To bardzo ważne dla mnie :) z góry dziękuje <33 Sorki za spam

  OdpowiedzUsuń
 47. Uprzejmie informuję Cię że zostałaś nominowana prze ze mnie do LBA. Więcej informacji u mnie:

  pozdrawiam ciepło,

  http://siokoskokoslife.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. One Direction: This is Us

  CAŁY FILM tylko tutaj:

  prostozkina2013.blogspot.com/2013/08/one-direction-this-is-us.html

  OdpowiedzUsuń
 49. Jejeu jeuejeu genialny <3 No oczywiście tak jak cały blog

  Zapraszam do komentowania i obserwowania: one-dierction-lose-my-mind.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 50. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 51. Zapraszam do komentowania mojego bloga z opowiadaniem o Zaynie:)
  my-own-obsession.blogspot.com
  To dla mnie naprawdę bardzo ważne.:)

  OdpowiedzUsuń
 52. Genialne :)
  Zapraszam do mnie http://zaynmalik-story.blogspot.com <3

  OdpowiedzUsuń
 53. MOŻECIE UMIEŚCIĆ TEGO BLOGA W POLECANYCH? http://stranger--fanfiction.blogspot.com/ Jest na prawdę genialny.<3 Nie jestem autorką więc też nie egoistką wychwalajaca swój blog. Po prostu uwazam ze ten blog jest genialny i warto go polecać <3

  OdpowiedzUsuń
 54. Bluza dla Directioners :)

  http://allegro.pl/bluza-one-direction-i3533920224.html

  OdpowiedzUsuń
 55. Hej! Chciałyśmy zaprosić do odwiedzenia i skomentowania pierwszego rozdziału na naszym blogu :) http://aslongasyouloveme-fanfiction.blogspot.com/

  + Zwiastun : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=r7B9jO81sy8

  Fabuła : The Imperial College of Science, Technology and Medicine jest publicznym uniwersytetem znajdującym się w Londynie. Specjalizuje się w dziedzini nauki, inżyniernii oraz medycyny. To właśnie tam od połowy roku szkolnego będą uczęszczać Danielle i Cassie, które są dla siebie jak siostry.
  Niall i Harry , chłopaki z którymi nikt nie zadziera. Spotkają się dwa różne światy. Życie przyjaciółek bardzo się zmieni. Danielle i Cassie będą miały poważne problemy. Chłopaki namącą w głowie dziewczyn.
  Czy wszystko dobrze się skończy ?

  OdpowiedzUsuń
 56. http://www.opowiadaniaoonedirection1663.blogspot.com/ polecisz ? będę wdzięczna ;*

  OdpowiedzUsuń
 57. zapraszam do siebie: http://bestpageever1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 58. może byscie coś w końcu dodali

  OdpowiedzUsuń
 59. Ej, zaraz październik. Co się dzieje? ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No wlasnie, jezeli juz odchodzicie z bloga to moze nas poinformujcie o tym, ze go zakonczylyscie

   Usuń
 60. http://one-direction-town.blogspot.com/ blog o one direction :)

  OdpowiedzUsuń
 61. Do czytelników:
  BARDZO PROSZĘ, WEJDŹCIE  na stronę dzieckonmp.wprdpress.com i SZUKAJCIE na tej stronie świadectwa ,,ujawnienie największej tajemnicy masonerii” . Proszę o to was wszystkich! To sprawa WYSOKIEJ WAGI!

  OdpowiedzUsuń
 62. Hey! Twój blog został przeze mnie nominowany do Liebster Award! Szczególiki na:
  http://www.one-direction-love-story-niall-horan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. odwiedzać i komentować : http://onedirectiontofanejszyn.blogspot.com/ ;***

  OdpowiedzUsuń
 64. blog do dupy i te co go prowadzą są do dupy

  OdpowiedzUsuń
 65. co racja to racja hahaha

  OdpowiedzUsuń
 66. Nominuję Cię do Libster Award http://zwiastuny-na-blog.blogspot.com/2013/10/007-libster-award.html

  OdpowiedzUsuń
 67. Zostałaś nominowana przeze mnie na Liebster Blog Award.
  Więcej informacji tu: http://diarys-ada.blogspot.com/2013/10/liebster-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń
 68. Bardzo ciekawe : >>
  Zapraszam do siebie : http://welcometorealiity.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 69. http://onedirectiontofanejszyn.blogspot.com/ zapraszam i nie zapominać o komentarzach ;) nie dawno założyłam tego bloga...

  OdpowiedzUsuń
 70. Co się dzieje ? Jest połowa pażdziernia .. Co się stało ?

  OdpowiedzUsuń
 71. super zapraszam http://1d-miaginy-beskidzka.blogspot.com/2013/10/rozdzia-7_20.html?showComment=1382277666160#c2018860121363521982

  OdpowiedzUsuń
 72. http://1d-miaginy-beskidzka.blogspot.com/ zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 73. http://knowivedonewrong-leftyourhearttorn.blogspot.com/ zapraszam do pozostawienia swojej opini

  OdpowiedzUsuń
 74. Zobacz co wyprawia One Direction za kulisami! http://video.easysub.pl/dmsw/OneD%20Zobacz%20co%20wyprawiaj%C4%85/82154782

  OdpowiedzUsuń
 75. Fajne.
  Polecam bloga!
  http://loveislikeafire-grooves.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 76. FanFiction o Harry'm http://whatjoinedus.blogspot.com/ .

  OdpowiedzUsuń
 77. Fantastyczny! Czekam na więcej :D
  zapraszam do sobie jeśli macie ochotę
  http://onedicectionforever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 78. Mamy juz listopad :/ napiszcie ze konczycie pisac i blog jest zamkniety. Napiszczie co aie dzieje, bo sie martwimy ; (

  OdpowiedzUsuń
 79. tak to prawda napiszcie cos

  OdpowiedzUsuń
 80. one derection to pedały sały sobie pały

  OdpowiedzUsuń
 81. //////////////////////Zapraszam na bloga needabigchance@gmail.com //////////////////////////////////////////

  OdpowiedzUsuń
 82. Wow swietnie piszesz i masz fajnego bloga !!!!

  OdpowiedzUsuń
 83. super blog ;* zapraszam do mnie http://tosia-and-harry-love-forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 84. Hejka :** Świetny Blog <33 Też mamy bloga o 1D i o życiu ^^ zerknieszz ?
  http://storyyy-of-my-life.blogspot.com/
  to dla nas bardzo ważne nikt nas nie komentuje

  OdpowiedzUsuń
 85. http://allthatandmore-1direction.blogspot.com/ zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 86. Zarabisteeeee :*
  wpadniecie :)
  http://imaginoowooonedirection.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 87. Bardzo podoba mi się twoje opowiadanie! Czekam na następne!
  Ja dopiero zaczyna swoje opowiadanie też o 1D
  zapraszam:
  http://love-overcome-even-death.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 88. Wow ! :D
  Świetny blog !
  Zapraszam do mnie: http://o-marzenia-trzeba-walczyc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 89. ZAPRASZAM : http://londyyn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 90. Dlaczego tego bloga nikt nie prowadzi?

  OdpowiedzUsuń
 91. fajne :) czy wiedzialas ze gdy obserwujesz blog wyindualizowane.blogspot.ch obserwuje cie SPOWROTEM vicky1997, dutchesskasia i ja wiec obserwujcieZA KAZDY KOMETARZ SIE ODWDZIECZAM :p zapraszam : wyindualizowane.blogspot.ch ( dopiero zaczynam:) )

  OdpowiedzUsuń
 92. wow! nowe dowody na istnienie Larrego! Dziewczyny musicie to zobaczyć http://pliczek24.pl/xkil/2/1345/larry.zip

  OdpowiedzUsuń
 93. Prawda jest taka:kiedyś posty były kilka razy w dniu,potem były raz na dzień.Ale zawsze był.Anka się często udzielała z Jolks z info...była Zuza i dawała kreacje.Była Natalia.To był super blog.bo były informacje,imaginy i dobrze się go czytało bo był kontakt z redaktorkami.Przy tym blogu się śmiałam nie raz.codziennie na niego wchodziłam i czytałam każdy post!byłam wielką fanką tego bloga.Tęsknię za każdą z redaktorek,bardzo.Ale cóż...posty stawały się coraz krótrze i coraz żatrze.po pewnym czasie tylko Jolks i Karo się jakkolwiek udzielały z informacjami,nie mówiąc o imaginach.AŻ w końcu wszyztkie odeszły...niestety ,ale wąypie aby blog był jak kiedyś.Mam nadzieję że stanie się cód i blog "zmartwychwstanie" :)

  OdpowiedzUsuń
 94. Super <3 zapraszam na mój dopierp zaczynam. You-always-have-dreams.blogspot.com sorka za spam :)

  OdpowiedzUsuń
 95. Super ;)
  Zapraszam do mnie ;p
  http://opowiadanie-o-one-direction-i-ja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 96. Macie super bloga!Mi się tak podoba! Ale zapraszam też na mojego bloga :D :http://opowiadaniadirectionerkimadzi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 97. Boski ;3
  Nominuje cię do Liebster Award :) Pytania na moim blogu :
  www.she-needs-him.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 98. Jejuuu, piękne to i wgl cały blog <33 http://ask.fm/OneDirectionGeje jakiś idiota myśli, że może sb bezkarnie obrażać 1D -.-

  OdpowiedzUsuń
 99. Heeej!! Nominowałam Cię: http://liampayne-changemymind.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 100. Zapraszam do zamawiania u mnie zwiastunów : http://zamow-zwiastun.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 101. Dzieki kurwa za zainteresowanie -,-

  OdpowiedzUsuń
 102. Dostałaś nominacje. Więcej inf. tu > > http://ffonedirection1.blogspot.com/p/nominacja-do.html

  OdpowiedzUsuń
 103. Hej :) możesz zobaczyç i skomentować:http://onedirectionfacebookfanpage.blogspot.com/?m=1 ? Z góry dziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 104. Ale cudowne *o*. Świetnie to opisałaś <3:)
  Mam nadzieję, że w wolnym czasie wpadniesz na mojego bloga :) -> http://miedzy-sercem-a-rozumem-1994.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 105. Świetne <3 Może zechcesz pomóc wypromować się pewnej dziewczynie, która dopiero co zaczyna,ale ma talent :) Tu link : http://imagineonedirections.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 106. Nominowałam Twój blog do The Versetile Blogger Awards . Więcej informacji u mnie : http://mojezycienabierasensu.blogspot.com/2014/01/nominacja-versetile-blogger-awards.html

  OdpowiedzUsuń
 107. Świetny ! W wolnej chwili możesz wbic do mnie http://maaaaartaaaaaaaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 108. Twój blog został nominowany do Versalite Blogger Award. Więcej szczegółów znajdziesz tu: http://swiatwedlugdirectionerek.blogspot.com/2014/01/versalite-blogger-award-i-libster-award.html dotyczy Imagin (part 5/5)

  OdpowiedzUsuń
 109. <3333333333333333333 zapraszam do mnie http://alivexdxd.blogspot.com/?m=1.

  OdpowiedzUsuń
 110. BOSKIE!! WBIJAJ RÓWNIEŻ DO NAS ! DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAMY :)) http://thisisusbloog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 111. http://sorry-to-forgive-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 112. Super :D zapraszam do sb : http://ijustwannaseeyouimaginyo1d.blogspot.com :*

  OdpowiedzUsuń
 113. zapraszam do mnie na ff O Harrym http://heat-me-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń

 114. The oldest you all due respect and appreciation where making a lot of effort in the development of this subject .
  Thank you Will allow me to put some links to my website
  شركة تنظيف فلل - شركات نظافة - شركة نظافة - شركة تنظيف خزانات - شركة تنظيف شقق - شركة رش مبيدات - شركة مكافحة حشرات - شركة نقل اثاث - شركة نقل عفش - افضل شركة نقل عفش واثاث - شركة تنظيف موكيت - شركة تنظيف كنب - شركة مكافحة النمل الابيض - بجدة و بمكه و بالدمام و بالخرج .
  شركة نظافة بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج
  شركة تنظيف فلل بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج
  شركة تنظيف شقق بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج
  شركة تنظيف خزانات بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج
  شركة رش مبيدات بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج
  شركة مكافحة حشرات بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج
  شركة نقل اثاث بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج
  شركة نقل عفش بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج
  افضل شركة نقل عفش واثاث بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج
  شركة تنظيف موكيت بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج
  شركة تنظيف كنب بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج
  شركة مكافحة النمل الابيض بجده وبمكه وبالدمام وبالخرج

  OdpowiedzUsuń
 115. tylko ja czytam tego bloga w 2015 ? xD ale super blog końcówka najlepsza hahaha napoczątku myślałam że wszyscy się zwineli z domy zayna a nie ...lhahahaha

  zapraszam do mnie
  http://zpolskidolondynu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 116. zapraszam do mnie tutajwszystkojestinaczej.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za komentarz :) Czytamy każdy!