piątek, 26 października 2012

Przepraszam!

Hej!

Chciałam wyjaśnić wszystkim ,że nie skopiowałam tamtej notki. Ale mimo to przepraszam i postaram się następnym razem patrzeć na inne blogi starać się pisać całkiem inne informacje. Napisałam tą notkę ,ponieważ moja koleżanka przesłała mi linki do płyt na empiku ,więc pomyślałam ze to będzie dobry post i zaczęłam go robić. Dopiero dzisiaj kiedy powiedziałam jej o tym całym zajściu to powiedziała ,że o tych płytach przeczytała na tamtym blogu! Więc naprawdę przepraszam was i redaktorki tamtego bloga NAPRAWDĘ nie zrobiłam tego celowo! To się nigdy więcej nie powtórzy!

Zuza

4 komentarze:

 1. Nie wiem co to tobie sądzić, Serio myślisz, że my Directionerki jesteśmy takie głupie, żeby sie nie skapnąć że skopiowałaś informacje? My kilkanaście razy dziennie przeglądamy te same strony, po to żeby sie dowiedzieć jak najwięcej o naszych przyszłych mężach <3 Ale wiesz co? Moim zdaniem nie pasujesz do tego bloga. One tu za bardzo się poświęcają. Nie to co ty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ty co niby tutaj robisz??? Ty niby nazywasz się Directionerką. No nie sądze. Takie tekściki to zastaw sobie dla kogoś innego!

   Zuza wyjaśniła wszystko i ma być ok. a nie lecisz z jakimś głupim komentarzem i uwarzasz że świecisz!!!

   Usuń
  2. No weź sie Kurde ogarnij, powiedziałam że to tylko moje zdanie. Więc sie odczep, a ty to niby Directionerka? Hejtujesz innych i myślisz że fajne jesteś -,-

   Usuń
 2. no alw wiesz w tych postach zgadzało się kazde słowo przypadek ja nie sądze

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za komentarz :) Czytamy każdy!