poniedziałek, 24 grudnia 2012

Imaginy wigilijne

Witajcie Kochani! To już dziś Wigilia. Jak to szybko zleciało, prawda? Mam dziś dla Was dwa imaginy, mam nadzieję, że znajdziecie krótką chwilę aby w ten niezwykły wieczór usiąść przy komputerze i je przeczytać. Przy okazji pragnę Wam podziękować za życzenia świąteczne <3

Liam

Proszę włączcie sobie Kolęda Dla Nieobecnych

(Wiem, że w Anglii inaczej obchodzi się Wigilię, jeżeli w ogóle, ale pomyślałam, że tak będzie ciekawiej.)

 Była Wigilia. Już od samego rana razem z chłopcami szykowaliśmy się do uroczystej kolacji. W tym roku mieliśmy być tylko my i najbliższe nam osoby. Wspólnie z Niall’em nakrywałem stół. On układał sztućce, a ja talerze.
- Jeszcze jedno nakrycie. – zauważyłem.
- Jak to? Przecież jest dla każdego. – powiedział przeliczając jeszcze raz wszystkie nakrycia.
Spojrzałem na niego z niezrozumieniem. Jak mógł zapomnieć o tak ważnej osobie i nie dać jej nakrycia?
- A [T.I]? – wymruczałem.
Niall otworzył usta.
- Ach no tak. Przepraszam. Przyniosę jeszcze jedno. – poszedł do kuchni.
Westchnąłem cicho i wróciłem do nakrywania. Pamiętałem o tym, żeby dać [T.I] jej ulubiony kolor serwetek. Miała być przecież honorowym gościem na dzisiejszej wieczerzy. Honorowym, choć tak naprawdę nieobecnym. Trudno było mi się pogodzić z tym, że w tym roku [T.I] już nie usiądzie z nami przy stole wigilijnym. Tęskniłem za nią, potwornie, z każdym dniem brakowało mi jej coraz bardziej.

„A nadzieja znów wstąpi w nas
Nieobecnych pojawią się cienie
Uwierzymy kolejny raz
W jeszcze jedno Boże Narodzenie”

Otarłem szybko łzę spływającą mi po policzku i pomogłem Niall’owi, który wrócił właśnie z resztą zastawy. Szczerze przyznam, że nie minęło wiele czasu, a już trzeba było ubierać się na wieczerzę. Poszedłem na górę do swojego , kiedyś naszego pokoju i wyciągnąłem z szafy nowiutki garnitur od Armaniego, do tego czarne lakierki i pasującą muchę. Ubrany przejrzałem się w lustrze i nie zwracając uwagi na opuchnięte oczy, bladą twarz i wystające zewsząd kości stwierdziłem, że może być. Zszedłem powoli na dół gdzie już czekali na mnie chłopcy.
- Już jesteś, możemy zacząć? – zapytał Zayn.
Pokiwałem głową i stanąłem przy stole pomiędzy Louis’em,a Harry’m. Zayn w tym czasie chwycił za talerz z opłatkami i zaczął je rozdzielać. To takie wspaniałe, że pomimo iż nie obchodził Bożego Narodzenia poświęcił się dla przyjaciół. Każdy wziął mały kawałek i zaczęliśmy składać sobie życzenia. Zacząłem od Niall’a, potem Harry, Lou i Zayn. Uśmiechnięci zasiedliśmy do jedzenia. Było tego sporo.
- Smacznego Kochani! – krzyknął Harry.
- Smacznego! – odpowiedzieliśmy chórem.
Jedzenie było naprawdę przepyszne. Nic też dziwnego, kucharzem był Harry. To on gotował, piekł i doprawiał wszystkie potrawy. Oczywiście reszta chłopaków i ja też mieliśmy swój wkład, ale to Hazza był szefem. Kiedy zajadałem się barszczem znowu przypomniała mi się [T.I]. To była jej ulubiona potrawa wigilijna, zawsze chciała dokładkę. Mimowolnie popatrzyłam na puste miejsce przy stole naprzeciwko mnie.

„Daj nam wiarę, że to ma sens
Że nie trzeba żałować przyjaciół
Że gdziekolwiek są dobrze im jest
Bo są z nami choć w innej postaci”

- [T.I] - wyszeptałem.
Nie poczułem nawet jak strumień łez poleciał po moich policzkach. Odsunąłem od siebie talerz i westchnąłem głośno.
- Co jest, Liam? – zapytał Louis.
- Nie, nic. – odparłem cicho.
Jednak wtedy coś we mnie pękło. Obraz mojej dziewczyny siedzącej przy wigilijnym stole i uśmiechającej się do mnie ciepło sprawił, że zacząłem płakać jak malutkie dziecko. Wtuliłem się w siedzącego obok Niall’a, który starał się uspokoić mój astmatyczny oddech. Słyszałem jak każdy odkłada sztućce na bok i czułem jak się na mnie patrzą. Nieśmiało podniosłem głowę i ujrzałem nad sobą zatroskane twarze przyjaciół.
- Liam, nam też jest przykro. Wiemy, że za nią tęsknisz, szczególnie w święta, ale dasz radę, jesteś silny.- mówił Zayn.
Uśmiechnąłem się do niego i pozwoliłem podać sobie rękę.
-Wiecie co? Przejdę się. – powiedziałem po chwili. – Dziękuję za kolację, była pyszna.
Chłopcy pożegnali mnie, a ja ubrany w kurtkę i czapkę szedłem przez puste ulice Londynu. Wszyscy byli wtedy w domach, ale ja chciałem być przy [T.I]. Gdy w końcu moim oczom ukazał się cmentarz odetchnąłem z ulgą. Szybko odnalazłem grób swojej ukochanej. Biały, marmurowy nagrobek i lakonicznym napisem był w tamtej chwili centrum mojej uwagi. Wyjąłem z kieszonki zapałki i zapaliłem świeczki stojące przede mną. Ukląkłem na jedno kolano i spuściłem głowę do dołu. Było cicho, słyszałem tylko dźwięk słonych łez uderzających o posadzkę. Z trudem powstrzymywałem się od wydłubania sobie oczu.
- [T.I] moja kochana [T.I]. Wróć proszę, choć na jeden dzień! – krzyknął żałośnie.

„I choć przygasł świąteczny gwar
Bo zabrakło znów czyjegoś głosu
Przyjdź tu do nas i z nami trwaj
Wbrew tak zwanej ironii losu”

- Jest tu, zawsze jest. Wiesz dlaczego? Bo ona żyje w twoim sercu. – usłyszałem nagle.
Gwałtownie odwróciłem głowę. Zbliżała się do mnie postać starszej kobiety ubranej w kożuch i czapkę z lisa. Uśmiechnęła się do mnie cserdecznie. Nie znałem jej, ale biło od niej tak ogromne ciepło
- Twoja narzeczona? – spytała.
Pokiwałem tylko głową. Poczułem jak kładzie rękę na moim ramieniu.
- Wiem jakie to uczucie. Ja przychodzę tutaj do swojego męża już od dwudziestu lat. – westchnęła.
Spojrzałem na nią, też miała łzy w oczach.
- Ale wiesz co synu? Przez ten czas zrozumiałam, że on nie umarł. Będzie żył dopóki dopóty żyje w moim sercu. Tak jest i z twoją ukochaną, Skarbie. – przeniosła swoją dłoń na miejsce, w którym mam serce.
- Tak pani myśli? – spytałem nieśmiało.
- Ja to wiem. A teraz idź i ciesz się ta jedyną nocą w roku, tą magią. – zachęciła.
Posłałem jej delikatny uśmiech. Nie wiem co posunęło mnie do tego gestu, ale przytuliłem tę kobietę mocno, pożegnałem się i odszedłem. Ona zaśmiała się krótko i zawołała:
- Niech Bóg ci błogosławi synu!
Wróciłem do domu. Powitałem chłopców i ponownie zasiadłem przy wigilijnym stole. Zaczęliśmy śpiewać kolędy i inne piosenki świąteczne. Było dosłownie magicznie. Cieszyliśmy się jak dzieci, a razem z nami [T.I].

„Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat
Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole
Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas
I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole”"My ludzie XXI wieku, twardzi, cyniczni -nie roztkliwiamy się zbyt łatwo, nosimy czarne kurtki, farbujemy włosy, przesiadujemy w zadymionych klubach. Wymyśliliśmy walkmany, żeby nie słyszeć siebie i ptaków. Niczego się nie wstydzimy. Oglądamy mocne filmy, a na trudne pytania mamy alkohol i narkotyki. Jednak gdy późną nocą zamykamy drzwi naszych mieszkań gryziemy z bólu ręce i umieramy z tęsknoty... za prawdziwą miłością."

Zayn

Polecam kolędę Maleńka Miłość


 Była Wigilia. Jeden z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie dni w całym roku. Cieszyłam się przed Bożym Narodzeniem jak głupia. Już tydzień wcześniej piekłam ciasteczka i pieczenie. W tym roku razem z Zayn’em mieliśmy jechać na święta do Polski. Co prawda nie obchodził on Bożego Narodzenia, ale pomimo tego z wielką chęcią pomagał mi w przygotowaniach. Ubrał nawet sam choinkę. I wyszło mu idealnie.
Samolot mieliśmy o 19.00. Byliśmy już nieźle spóźnieni. Ja pakowałam jeszcze ostatnie drobiazgi, a Zayn pakował wszystko do bagażnika.
- Już gotowa? – zapytał z korytarza.
- Prawie. – krzyknęłam.
Dopięłam jeszcze ostatnią torbę i zniosłam ją na dół. Na schodach stał już Zayn, który jak tylko zobaczył mnie z bagażem wyrwał mi go z rąk.
- Co ty robisz? Nie wolno ci dźwigać! – marudził.
- Spokojnie, torba była lekka. – odparłam.
Nie wspominałam? Tak, byłam w ciąży. Już dziewiąty miesiąc i Zayn zaczynał świrować. Obchodził się ze mną jak z jajkiem. Nie pozwalał mi nic dźwigać, wychodzić samej z domu albo się denerwować. Nie przeszkadzało mi to, wręcz przeciwnie. Uważałam, że to słodkie chociaż czasem działał mi na nerwy.
W każdym razie założyłam kurtkę, buty i wyszliśmy na dwór.
- Poczekaj, pomogę ci. – powiedział Zayn chwytając mnie za rękę i ostrożnie prowadząc do samochodu.
- Serio? Może jeszcze weźmiesz mnie na ręce? – rzuciłam sarkastycznie.
- A chcesz? – zapytał, jak dla mnie całkiem poważnie.
Przewróciłam tylko teatralnie oczami i trzepnęłam go rękawiczką w głowę. On natomiast uśmiechnął się i cmoknął mnie w policzek.
- To wszystko z miłośći. – dodał.
Wsiedliśmy do auta i ruszyliśmy w drogę. Mieliśmy niewiele czasu żeby zdąrzyć na odprawę.
-Szybciej.– nalegałam.
- Nie mogę, jest ślisko. – tłumaczył spokojnie chłopak.
- Spóźnimy się! – krzyknęłam.
- Spokojnie, zdąrzymy, a nawet jak nie, to w końcu jestem Zayn Malik. – położył dłoń na moim kolanie. – Nie denerwuj się.
- Nie denerwuję się! – syknęłam.
- Dobrze, nie denerwujesz się. – żaśmiał się mulat.
- No i co cię tak bawi?! – spojrzałam na niego.
- Cii… już nic. – mruknął i przeniósł wzrok na kierownicę.
Westchnęłam i oparłam się wygodnie o siedzenie. Wyjrzałam przez okno, było już ciemno, pierwsza gwiazda zalśniła na niebie. Po chwili przeniosłam wzrok na piłkę przede mną.
- I co maluszku? – pogłaskałam się po brzuchu.
Nagle dłoń Zayn’a również powędrowała na mój brzuszek.
- Kiedy nas odwiedzisz, córa? – zażartował.
Nie minęła minuta, a poczułam ogromny ból w podbrzuszu. Spojrzałam na spodnie. Popłynął po nich przezroczysty płyn. – O kurczę! – pomyślałam.
- Zayn? – szturchnełam chłopaka.
- Co? – odwrócił się.
- To już. – powiedziałam.
- Co już? – niemalże pisnął spoglądając na mnie.
- Dzidziuś chce przyjść na świat. – mruknęłam cicho po czym wydałam z siebie serię bolesnych krzyków.
Zayn zjechał na pobocze i gwłatownie zahamował.
- Czekaj tu. Już dzwonię po pogotowie.
Przytaknęłam głową i przysłuchiwałam się rozmowie mulata.
- Jak to za pół godziny?! – pytał zdenerwowany. - Co to do cholery jasnej ma być?!
Rzucił słuchawką i powiedział do mnie:
- Przyjada dopiero za pół godziny. Chodź, znajdziemy jakiś dom.
Otworzył mi drzwi i powoli wysadził z samochodu. Gdy okazało się, że sama nie dam iść wziął mnie na ręce i prowadził przez pola.
- Co za cholerne zadupie tutaj!!! – krzyknął w pewnym momencie.
- Spokojnie, nie denerwuj się. – zacytowałam jego słowa.
W końcu znaleźliśmy jakiś dom. Zayn zapukał i kulturalnie poprosił o pomoc gdyż jego dziewczyna rodzi. Jednak właściciel miał nas w szerokim poważaniu.
- Ale ja jestem Zayn Malik…-próbował.
- A mnie to panie gówno obchodzi. Radźcie sobie sami. – syknął.
Spojrzałam na niego z niedowierzaniem. Zawiedziony Zayn powiedział do mnie:
- Na pewno coś znajdziemy, trzymaj się Skarbie.
Wtuliłam się mocniej w niego i próbując jakoś stłumić ból brzucha i krzyki pozwoliłam się dalej nieść. Jednak nigdzie nie było żadnych zabudowań. Pośród pól widać było tylko jaką stajenkę. Chłopak przyjrzał się jej, a potem mi.
- Chyba nie mamy wyjścia [T.I]. – westchnął.
Rozumiałam o co chodzi, więc tylko przytaknęłam głową na znak zgody natomiast Zayn położył mnie na sianie. No i zaczęłam rodzić w stajence razem ze zwierzętami. Było zimno, brudno, ale dawaliśmy radę. Zayn bardzo mi pomagał i starał się zachować zimną krew chociaż widziałam jak cały się trzęsie.
- Przyj [T.I]! – krzyczał. – Już prawie.
Wysiliłam się i chyba się udało, bo po chwili usłyszałam płacz dziecka. Resztkiem sił podniosłam głowę i ujrzałam Zayn’a owijającego w swoją kurtkę małe, wrzeszczące zawiniątko. Uśmiechnęłam się i opadłam na siano.
- Zobacz, to twoja mamusia. – zwrócił się do dziewczynki kładąc ją w moje ramiona.
Potem spojrzał na mnie i ucałował moje spocone czoło.
- Byłaś dzielna. – stwierdził.
- Ty też. – uśmiechnęłam się do niego.
Pogłaskałam naszą śliczną córeczkę nie kryjąc łez wzruszenia. Otuiłam ją, aby jak najmniej zmarzła. Zayn usiadł obok nas i oznajmił, że zbliżają się ratownicy z karetki.
- Jest piękna, prawda? – powiedziałam przytulając córeczkę.
- Tak, nasza maleńka miłość. – stwierdził Zayn.


Co myślicie? Mogą być te moje "special imagines", czy raczej na za bardzo? Liczę na Wasze komentarze <33

                                                                                                            By Klaudia
196 komentarzy:

 1. Świetne :***
  Pierwszy imagin bardzo wzruszający :))
  Wesołych ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Super imaginy. Ale stajnia??! Hahahahahahhaaaa i tu mnie rozbawiłaś. -Twójkoszmar p.d

   Usuń
 2. Świetnyyyy :))
  Oby takich wiecej :*

  OdpowiedzUsuń
 3. ten pierwszy genialny ;*, 2 też się dobrze zapowiadał, ale z tą stajenką przegięłaś ;-/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się... stajenka przesada ; /

   Usuń
  2. ale czemu przesada?

   Usuń
  3. bo jak to wygląda? Mamy XXI wiek, Zayn to muzułmanin, jest gwiazdą i jego dziewczyna rodziłaby w stajni? Przeciez to śmiesznie brzmi nawet. Nie wiem jak wy, (ja nie jestem specjalnie wierzaca) ale nie moge zaprzeczyć, że Klaudia ośmieszyła całą tą sytuacje z Jezusem

   Usuń
  4. Nie... nie, mówię, że się ośmieszyła ;)) Chodzi o to, że... nw dla mnie to było trochę sztuczne. Wiesz, przecież Zayn mógł pojechać dalej zamiast iść do stajenki, po za tym poród w pół godziny to trochę jakby... niemożliwe xDD

   Usuń
  5. Czemu Wy musicie brać wszystko na poważnie?? dystans moje drogie, dystans.To tak jakby księżniczka spała pod 10 materacami gdzie pod drugim leży ziarnko grochu. Ja się uśmiałam, że kawałek makowca mało mnie nie zadusił..
   Wesołych Świąt Panie Poważnickie :P

   Usuń
 4. PIĘKNE !♥ ,popłakałam się przy pierwszym :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Mogą być ???!!!!! To są twoje najlepsze imaginy :)) Pierwszy cudowny, wzruszający, piękny, romantyczny. Drugi przypomnina dosłownie Boże Narodzenie :)) Ps.: Niedługo mam Wigilię, powinnam się ubierać, a czytam twoje imaginy :D

  OdpowiedzUsuń
 6. ostatni jest zajebisty! pierwszy tez z oczywiście!

  OdpowiedzUsuń
 7. ostatni jest okropny !!! jak mnie wkurza jak piszesz że [T.I.] jest w ciąży
  ile oni maja lat w imaginach? 19? 20? NORMALNIE PATOLOGIA! i to nie jest jedyny imagin ktory mnie wkurza! wiekszośc twoich jest taka sama czyli albo żę [T.I.] umarła, albo że jest w ciąży, albo że jest w ciąży i umiera!
  i nie pisz że jak mi się nie podoba to mam nie czytać bo wydaje mi się że powinno ci zależeć na WSZYSTKICH czytelnikach!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam się co do tego, że ciągle ktoś umiera... no i ta stajenka nie bardzo...
   ale pierwszy świetny ;)))
   może teraz jakiś wesoły ^^

   Usuń
  2. Zgadzam się! To jest beznadziejne że dzieci maja dzieci (w twoim Klaudia świetle tak to wygląda). Ja sobie nie wyobrażam nawet w imaginach że chłopcom rodzi sie dziecko! I tak jak to zostalo napisane wyżej P A T O L O G I A!!!
   Rozmawiałam z koleżanką na temat tego bloga. Mówi że też go czyta i podoba jej się (mi też się podoba). Ale wkurzają ją tak samo jak i mnie twoje beznadziejne imaginy. Uznałyśmy że lepiej by było gdybyś zmieniła powtarzające się tematy imaginów (ciąża, śmierć, ciąża, ciąża, ciąża, śmierć, śmierć) lub zrezygnowała z bloga bo TYLKO GO NISZCZYSZ! A ludzie którzy piszą że im sie podoba to tylko z litości tak piszą!

   Usuń
  3. dobra , chcecie ją obrażać ?
   tylko śmiecicie komentarzami !!!
   I to wy mówicie, żeby odeszła ???
   Napiszcie lepsze.... może wam się to nie podoba i waszym dziwnych koleżankom , ale znam dużo ludzi, którym się to podoba !!!
   Zatkało kakao ????

   Usuń
  4. ciekawe komu podoba sie imagin w którym raz umierasz, raz jesteś w ciąży, drugi raz umierasz i drugi raz jesteś w ciąży?

   Usuń
  5. Wypier z tymi komentarzami, ! Nie będziecie tu obrażać Klaudii , że niby niszczy bloga ! Zasrane anonimy . Pocałujcie się w dupe i idźcie czytać inne imaginy, nie koniecznie o śmierci! Ja kocham Klaudii imaginy, wzruszają mnie, i są naprawdę wspaniałe. Sami spróbujcie napisać taki który doprowadzi do łez!! -.-

   Usuń
  6. właśnie !! ja napisałam ten komentarz, żeby się odczepili !!!
   Macie jakiś problem z tematami, którymi wybiera? Że ciąża i śmierć ? no i co ... mnóstwo jest imaginów, które są gooorsze....
   Klaudia pisze Zajebiście, a wy nie chcecie czytać o ciąży ani o śmierci to sami napiszcie na swój własny temat...
   a po za tym , wiem , że każdy może powiedzieć swoje zdanie, ale trochę się opanujcie.... Pomyślcie co ona może czuć czytając te komentarze !!!

   Usuń
  7. No dokładnie, eksperci zakichani sie znaleźli. Nie podoba sie to nie czytać i problem z głowy

   Usuń
  8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  9. ty anonim 2(?)- bez przesady. Klaudia nie niszczy tego bloga, tylko go dopełnia. A to, że czasem napisze lepsze imaginy, a raz gorsze to nic złego. Ona chociaż często piszę na tym blogu(nie obrażam innych redaktorek. Moje zdanie jest takie, żeby nie było umierania no i żadnej ciąży(nie wyobrażam sb, np Zayna jako ojca ; oo)
   Dziękuję♥♥

   Usuń
  10. O Jezu.. zawsze jakiś problem tak!> :/ Mi to akurat nie przeszkadza! Klaudia nie przejmuj się takimi .. Tak czy siak piszesz cudownie! : ***

   Klaudia Styles

   Usuń
  11. sorry bardzo , ale dużo dziewczyn rodzin np. w wieku 18 lat i nie dlatego ze patologia , tylko może chią miec to dziecko,przeciez kazdy sam decyduje o swoim zyciu i nie trzeba byc z aptologicznej roziny zeby urodzic w wieku 18 lat

   Usuń
  12. pozdro dla kogoś kto w wieku 18 lat cche urodzić dziecko. To szczyt chamstwa, egoizmu i mentalności gówniary. Z czego 18 latka utrzyma dziecko? Wszystko spada na rodziców. Pokarz mi 18 latke która chce urodzić dziecko świadomie. Ja mam 17 lat, za 3 miesiace bede mieć 18 ale w zyciu nie myślałam o dziecku

   Usuń
  13. znajdź mi taką która w wieku 18 lat woli pieluchy i wyjące dziecko niż imprezy i dobrą zabawę

   Usuń
  14. hahahahah, jebłam :D
   "Pokarz mi 18 latke która chce urodzić dziecko świadomie. Ja mam 17 lat, za 3 miesiace bede mieć 18 ale w zyciu nie myślałam o dziecku"
   Pokaż mi 18 latke, która robi takie błędy jak Ty -.- już moja dwunastoletnia siostra jest lepsza z ortografii od Ciebie idiotko :D

   Usuń
  15. ahahah kocham cie dziewczyno
   ej ty 17 latko która za 3 miesiące będzie miec 18 wiedz ze są osoby które maja dziecko w takim wieku i nie przez patologie
   nie che cie obrazac czy cos ale jest dośc duzo takich osób :D
   wesołych swiąt

   Usuń
  16. ok, 1 błąd, ale każdemu się może trafić jak pisze szybko. A ty zawsze piszesz wszystko poprawnie? Chciałabym to zobaczyć. Czasem nawet w najłatwiejszych słowach mozna zrobic błędy

   Usuń
  17. ja nie mówię że nie mają przecież, czytajcie trochę ludzie. Napisałam urodzić świadomie. A to oznacza(i biorąc pod uwagę reszte tekstu) że nie jako wpadka i trudno, stało się. Tylko że dziecko było w planach, zaplanowane. Ja osobiscie kogoś takiego nie spotkałam i nawet o nim nie słyszałam.

   Usuń
 8. Ja pierdykam jaka szajba. Posikalam się przy drugim. Ty a osły i bawoły też tam byly? O.o nie czytałam głupszego imagina. A to ze ciągle ktos umiera albo jest w ciąży to też juz się tym zygac chce .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha xD
   ja też nie mogłam wytrzymać ze śmiechu!
   beznadzieja z tą stajnią!

   Usuń
  2. hahah ... śmiejcie się dowoliii !!! a napiszcie swój własny imagin to zobaczymy komu będzie do śmiechu ! Po co ją obrażacie ?! Nie podoba się ? to nie musicie czytać albo głupio komentować ... Ogarnijcie się ludzie !!

   Usuń
  3. Nie napiszą lepszego, bo wiedzą, że nie potrafią zwłaszcza, że RZygać piszę się przez rz... -,-

   Usuń
 9. mi się bardzo podobało. A wy chcecie ją obrażać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. my chcemy jej uświadomić że pisze beznadziejnie kotku

   Usuń
  2. KOtku , ona wcale nie pisze beznadziejnie , choc ty pewnie zdania tak dobrego jak ona pisze bys nie wydukała

   Usuń
  3. PISZE BEZNADZIEJNIE ?????????????????????????????????????
   Żartujesz chyba sobie ? Napisz przynajmniej jedną uwagę na temat jej imaginu to pogadamy ! Proszę , kto Cie broni -- napisz lepszy !!! Srotku
   Mam niektórych z was głęboko w Dupie ... Klaudia , nie słuchaj ich !!! Piszesz fantastycznie i wyślij jakiś imagin na konkurs. Napewno będę głosować , a wtedy pokażemy tamtym .

   Usuń
  4. Haha , wojna anonimków ! *.^
   Może tak pokrytykujesz z profilu tchurzu .? ;O

   Usuń
  5. Dziecko tchórz pisze się przez "ó" a nie "u". Idiotka.xD

   Usuń
  6. to że ktoś zrobił błąd w jakims wyrazie nie znaczy ze jest idiotą

   Usuń
  7. dokładnie, kazdemu moze się zdarzyć, ludzie luz, to nie szkoła

   Usuń
 10. Ok... Imaginy mi się nawet podobały :)
  A w tamtym roku występowałam w przedstawieniu na Boże Narodzenie i śpiewałam w chórze właśnie te dwie piosenki! *-* i do tej pory pamiętam, jak przy 'kolędzie dla nieobecnych' się wszystkie nauczycielki poryczały ;D się nie dziwię, sama była blisko płaczu, ta pieśń jest piękna :')

  I taki bonus:
  CZEMU PO NIEJ TAK JEDZIECIE?!
  no rozumiem, że wam, drodzy anonimi, którzy nawet nie mają odwagi się ujawnić, się może nie podobać, ale to nie znaczy że musicie to czytać! Już nie mówię, żebyście wypieprzali z bloga, ale jak nie chcecie, to czytajcie tylko notki z newsami, a szerokim łukiem omijajcie imaginy. Bo naprawdę nie widzę sensu w czytaniu ich a potem narzekaniu, że są głupie -,-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ok, powiedzmy że się ujawnią i co? Co im zrobisz?

   Usuń
  2. a po co ci moja tożsamość? Co myślisz, że jak będziesz tytułowac się jakąś Iszą to to wielka tożsamość jest? Jestem Anonimowa bo tak jest mi wygodnie.

   Usuń
  3. Spierdalaj. Masz problem, jak hejtują 1D jebany/a directionatorze/directionatorko, a teraz sam/a robisz to samo na innych. GENIUSZ.

   Usuń
  4. a gdzie ty tu widzisz jakieś hejty? to twoja wypowiedź jest jednym wielkim hejtem koleżanko.

   Usuń
  5. Isza, jesteś trochę pojebana. Ale tylko troszeczkę ;)

   Usuń
 11. Lubię twojego bloga , ale ten imagin z Zayn'em - sory ale , hahahah .
  Ja nie chce po tb. jechać , wyrażam szczerą opinię .
  Te anonimki też wyrażają opinię , przynajmniej będziesz wiedzieć co masz poprawić w blogu .
  A co do anonimów wyżej : To jest normalne że w wieku 19 lat ktoś może zajść w ciąże czy też umrzeć .
  No ale ten imagin drugi to lekka przesada , po prostu nie miałaś weny ^^^

  Zajrzyjcie na mojego bloga : imaginy-forever-young-directioner.blogspot.com/ i zostawcie koma , szczerą opinie . ;D

  OdpowiedzUsuń
 12. Ale w imaginach o 1D CIĄGLE jest ciąża, śmiertelny wypadek, ciąża i tak w kółko. Ja po niej nie jade, nie obrażam i nie sądzę ze powinna odejść bloga ale to bylo komiczne, stajenka zwierzęta. Moze miejscówosc w ktorej to się działo nazywała się Betlejem ? WTF . potrzebujesz lepszej inspiracji . Pierwszy nie był zły ale flaki z olejem. On sobie rozpacza po jej śmierci. Banalne, my też bysmy chciały cos ciekawego przeczytać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja sie z tym nie zgadzam , ale to twoje zdanie , Klaudia piszesz naprawde dobrze :*

   Usuń
  2. Ona napisała , coś podobnego , co się zdażyło kiedyś w stajence... Dobry pomysł , związany ze świętami i wgl. Z tym Zaynem to mi serce trzymało :D bo taki troskliwy i wgl :)

   Usuń
  3. on jest muzułmaninem idiotko! co już innego chłopaka nie można było dać do tych imaginów? Chyba się na niego uwzięłaś ty posząca te imaginy.....owszem niektóre twoje imaginy sa fajne, ale sorry stajenka? zwierzątka? szkoda że 3 królowie nie przybyli, a jak skończył się poród to niw zobaczyli na niebie gwiazdy betlejemnskiej haha

   Usuń
 13. świetny wiersz Małgorzaty Hillar podpisany jako Zayn ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On nie jest podpisany jako Zayn >.< Tylko zaczyna się imagin o Zaynie ...

   Usuń
  2. tez tak na początku przeczytałam ; D
   ach Zayn, ty poeto ;pp

   Usuń
 14. Super, super, super! Piękne ♥
  Oby więcej takich ;)
  Jeszcze raz wesołych świąt :*
  ~ Nexie

  OdpowiedzUsuń
 15. A co do tego całego gówna, które piszą anonimy - błagam Klaudia, tylko przypadkiem się nie przejmuj. Radzę Ci, abyś miała to w głębokim poważaniu. Mi się dla odmiany podobają te imaginy, są wzruszające, piękne i niosą głębokie przesłanie, którego być może niektórzy nie są w stanie zrozumieć.
  ~ znowu Nexie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mentalność dziecka, powodzenia w życiu xD

   Usuń
 16. śliczne imaginy ;) Wesołych Świąt

  OdpowiedzUsuń
 17. ,,No i zaczęłam rodzić w stajence razem ze zwierzętami.''
  czyli nie tylko [T.I.] zaczęła rodzić i nie tylko dla [T.I.] nie było miejsca xD biedna musiała rodzić razem z rodzącymi zwierzętami w stajni

  B E Z N A D Z I E J A
  B E Z N A D Z I E J A
  B E Z N A D Z I E J A
  B E Z N A D Z I E J A
  B E Z N A D Z I E J A
  B E Z N A D Z I E J A
  B E Z N A D Z I E J A
  B E Z N A D Z I E J A
  B E Z N A D Z I E J A
  B E Z N A D Z I E J A
  B E Z N A D Z I E J A
  B E Z N A D Z I E J A
  B E Z N A D Z I E J A
  B E Z N A D Z I E J A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. brawo! nie mogłas tego lepiej ująść

   Usuń
 18. " a co do tego gówna co piszą anonimy " pisze anonim . Facepalm. Popierdoleni jestescie.idźcie rodzic do stajenki kurwa

  OdpowiedzUsuń
 19. Japier*ole! Uspokujcie się ludzie! ;/ Po pierwsze , wy ją obrażacie, wiecie o tym!? Po drugie, macie chyba wyobrażnie, więc sobie kur*a wyobraźcie że ( T.I) i któryś z chłopaków są np. o 3 lata starsi! Po trzecie CH*J Mnie strzela jak widze komentarze typu " BEZNADZIEJA" " PISZESZ DO DUPY".. Nie jest tak Klaudia! : **.. Po czwarte, mi się pierwszy imagin strasznie podobał! Poryczałam się, był zajebisty! <3 Z drugim imaginem było gorzej.. faktycznie trochę przesadziłaś z tą stajenką, ale nie będe udawać że nie był piękny, bo był! :O Nie będe cie przez to obrażać! <:

  KLaudia Styles

  OdpowiedzUsuń
 20. A mnie się oba podobają, jak zwykle zresztą ♥ Pierwszy jest po prostu cudowny i wzruszający, uświadamiasz jak życie ludzkie jest kruche.. Jesteś i zaraz Cię nie ma! A inni zostają z bólem i pustką . Świetny ♥
  Wesołych świąt :*

  OdpowiedzUsuń
 21. mi się podobał zapraszam na mojego bloga
  http://kwiatowa16.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Mi imagin osobiście się podobał. A Klaudia i tak się tamtymi komentarzami nie przejmuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy koleżanko, ale już się wypowiadałąś.

   Usuń
  2. A co to kur*a jeden raz można komentarz dodać!? O Boże, jacy nie którzy ludzie są głupi....

   Klaudia Styles

   Usuń
  3. Jestem cikawa ile te panie Styles, Panynnowe , jakieś Horanowe , Malikowe mają lat ? ''Klaudia Styles'' - wow , rozmawiam z żoną Harrego ! ;O

   Usuń
  4. No kurwa.
   W tym samym fandomie ciągle są kłótnie! Zauważyliście, że coraz częściej kłócimy się o jakieś pierdoły? Proszę was, takim sposobem tylko dążymy do końca Directioners. Pamiętacie, jak One Direction zdobyło na EMA statuetkę za najlepszych fanów? Wyprzedziliśmy Biebera wspólną siłą, bo jak się chce, to się można zebrać do kupy i bez problemu osiągnąć cel. Nie chce mi się wypominać wszystkiego, ale po prostu zastanówcie się nad tym, co robicie. Co razem robimy.

   Usuń
  5. Natalia Galik: Okei.. Masz swoje zdanie... Jesli pszeszkadza Ci cos w moim podpisie daj mi inny pomysl.! Prosze, przyjme. I pztanie: Dlaczego niby anonimy sa zle?

   Klaudia Styles

   Usuń
 23. świetne są ;>

  OdpowiedzUsuń
 24. kocham 1D ale mam wrażenie, ze oni juz dorośli dziewczyny a my dalej traktujemy ich jak z początku kariery, to juz nei są ci sami ludzie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie. zauważyłam, ze Dircetionerki mają strasznie dobrą pamięć.

   Usuń
 25. Beznadziejne, to są te Wasze kłótnie pod postami. Dorośnijcie wreszcie! Trochę szacunku i kultury dla siebie nawzajem. To, że większość osób tutaj jest anonimowych, nie znaczy, że możemy na siebie wrzucać i się wzajemnie obrażać. To żałosne. Nie myślcie, że jeśli jesteście w internecie i nie ujawniacie swojej tożasamości możecie wszystko. Brawo, czy cisnąc Kludii i innym ludziom na tym blogu dowartościowaliście samych siebie? Staliście się przez to lepsi, fajniejsi? A może w ten sposób leczycie swoje kompleksy? Gratuluję.
  Na koniec powiem, że nie mam konta, z którego mogłabym się tutaj wypowiedzieć, dlatego opcja dodawania komentarzy anonimowo jest dla mnie bardzo wygodna. Zapewne niedługo posypie się pod moim komentarzem mnóstwo innych. Niestety, przkro mi, ale nie zamierzam śledzić dalszych losów tej dziecinady. Jest mi tylko bardzo szkoda niektórych, bo prawdopodobnie bardzo im się nudzi lub po prostu lubią wyładować swoją agresję, na tych, którzy wcale na nią nie zasłużyli, m.in. na Klaudii, całkiem niewinnej. No bo co mogła zrobić dziewczyna, która zwyczajnie robi to, co bardzo lubi i całkiem dobrze jej to wychodzi. Na temat samych imaginów nie będę się wcale wypowiadać, ponieważ cokolwiek bym nie powiedziała, to i tak znajdą się ludzie, którzy mnie skrytykują. Zachowam własne zdanie dla siebie. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. KOmentarze są po to aby powiedzieć coś na temat postu! Jak nie masz nic na temat imaginów powiedzieć, nie pisz komentarza. Ale z jednej strony się jednak z tb. zgadzam! Też jestem anonimem, i już nie jeden raz były na mnie hejty.. chocia jż ja nie przezywam dziewczyn które naprawdę się wysiliły żeby napisać notke, stylizacje, zdjęcia i wtym przypadku imaginy. Napiszcie same to zobaczymy! Czytałam na tym blogu zakładkę "imaginy czytelników" I nawet połowa nie dorównywała talentowi Klaudii! Nie mam zamiaru się kłocić. Jeżeli niepodoba sie wam imagin to dajcie jej może jakieś rady... a nie piszcie beznadzieja, beznadzija! Pozdrawiam!: **

   Klaudia Styles

   Usuń
 26. Wykład niczym na akademi krakowskiej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na którą nigdy się nie dostaniesz :P

   Usuń
  2. Mordeczki anoimki , bo same mądre nie jesteście ;D
   Już czekam na następny komentarz ''ta i kto to mówi '' :D

   Usuń
  3. Ta i kto to mówi :D
   Przepraszam nie mogłam się powstrzymać :D

   Usuń
 27. Ej no właśnie przesadzacie z tą beznadzieją. Ja nie piszę tego z litości, imaginy mi się podobają. No może ta stajenka...ale ogólnie są super!!! I Klaudia niszczy stronkę??? Hahahhahahahhaa dobry żart. Jak to mówi moja pani od maty bardzo często: Bzdura, bzdurę, bzdurą popycha!!! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 28. Ten drugi jest taki "realistyczny" . Przecież to normalne ze dziewczyna zayna Malika rodzi w stajence,na sianku ze zwierzątkami. Leje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też leje jak widze takie komentarze jak twoje! : **

   Klaudia Styles

   Usuń
 29. Chodźmy wszyscy do stajenki, do zayna i do panienki, poowitajmy maleńkiego zayna juniora na sianie urodzonegooo, poowitajmy maleńkiego zayna juniora na sianie urodzonegoo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to się debilu nie rymuje >.<

   Usuń
  2. nie musi, chodzi o zasadę. Genialne to było, zdecydowanie oddaje głowną myśl imagina. Brawo!!;-)

   Usuń
 30. Oh how sweet ! :* na serio fajne .według mnie była fajne aczkolwiek pomysła ze stajeka troche oklepany ale spoczko . a rozpaczanie po straconej miłości w wigilię no chyba nie było bardziej oklepanego motywu. ale i tak super piszesz :*

  OdpowiedzUsuń
 31. Rymuje się młocie. Ale to zauwazyc mogą inteligentni ludzie. A takich tu brakuje. Można powiedzieć ze świeci pustkami. Jeden głupszy od drugiego

  OdpowiedzUsuń
 32. Pierwszy był piękny, ale drugi totalna BEZNADZIEJA !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się w pełni !
   Pierwszy wzruszający a drugi - bez komentarza -,-

   Usuń
 33. Hola, hola! Z tą stajenka chciałam nawiązać tylko do świąt Bożego Narodzenia. Rozumiem i szanuję, że imagin się Wam nie podobał, przecież nie musi. Tylko po co te wszystkie kłótnie i hejty? Nie macie nic lepszego do roboty w święta? Uwierzcie mi, że i tak nie będę się przejmowała tym, że mnie obrażacie lub mówicie, że się tu nie nadaję, tym bardziej, że większość hejtów leci z Anonima. Po prostu - nie lubisz moich imaginów - NIE CZYTAJ -,- Nie podoba Ci się - NAPISZ TO, a ja na pewno postaram się dostosować do Twoich uwag :P, podoba Ci się - SKOMENTUJ, a uwierz mi, że na pewno bardzo się ucieszę :)
  Pozdrawiam:*
  Klaudia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chciałaś nawiązać do świąt, to nie mogłaś opisać tego w bardziej realny sposób? Skoro już musiała rodzić w tej stajence, to Zayn mógł chociaż wezwać jakiegoś lekarza, czy coś. Nawet spokojnie mogli dojechać do szpitala. Mamy XXI wiek, prawda? Nie że hejtuję czy coś, ale krytyka jest ważna po to żeby móc się poprawić i zrobić coś lepiej. Podejście "nie lubisz - nie czytaj" w niczym ci nie pomoże, jeśli chcesz się rozwijać w pisaniu. Poszukaj inspiracji, nie ograniczaj się do jednego motywu i będzie dobrze.
   Pozdrawiam i wesołych świąt.

   Usuń
 34. Lubię twoje imaginy, ale znajdź lepszą inspiracje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kobito (zgaduję, że jesteś dziewczyną, ale jak nie to sorry xd), czy ty czytałaś jej powyższy komentarz ?! Zacytuję : ,, Z tą stajenka chciałam nawiązać tylko do świąt Bożego Narodzenia. (...) ''

   Usuń
  2. spierdalaj trolu

   Usuń
 35. directionerka11225 grudnia 2012 17:41

  O ja pierdziele !!! Myślałam że umrę ze śmiechu czytając wasze komentarze . Kłócicie się serio jak małe dzieci . Jak wam się nie podoba ten imagin to wypad mi stąd !!! A tobie Klaudiu życzę ci cierpliwości na nowy rok 2013, bo z nimi trudno o, cierpliwość . Pozdro dla wszystkich PRAWDZIWYCH Directioners

  OdpowiedzUsuń
 36. Chciała nawiązać do swiat Bożego Narodzenia tak? Czyli na święta wielkanocne bedzie imagin w ktorym powiedzmy Harry w przebraniu zająca będzie śpiewał francuskie przeboje dla swojej dziewczyny ktora przebrana jest za kurczaka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jebie xD
   Chociaż Harold w przebraniu króliczka... hmmm.. kuszące xDD

   Usuń
  2. sexi Harold

   Usuń
  3. mrrr..
   Tylko brac xDD

   Usuń
  4. Haha , podziwiam za wyobraznie ^o^

   Usuń
  5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  6. na koniec potrąci go samochód z reklamą majonezu a hazz zmartwychwstanie. -.- aczkolwiek podziwiam za wyobraźnie :3

   Usuń
 37. Mi się podobają. Klaudia i tak się nie bd tymi komentarzami przejmować więc Was nie rozumiem.
  Zapraszam do mnie:
  http://my-really-story-with-one-direction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Genialne ^^ Szczególnie pierwszy :* Popłakałam się przy nim.Drugi lekko przekombinowany,ale też wspaniały ^^ I nie przejmuj się negatywnymi komentarzami.Piszesz świetnie,a chciałabym zobaczyć imagin chociaż jednej osoby,która napisała negatywny komentarz.
  Zapraszam do mnie:
  http://blogonedirection4ever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Zajebiste *.* I nie przejmuj się anonimowymi hejtami, zazdroszczą bo sami by tak nie umieli imagina napisać
  Zapraszam na mojego nowego bloga:
  http://one-direction-foto.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taak, bo nie każdy potrafi się zniżyć do takiego poziomu. (:

   Usuń
 40. A kiedy odciął pępowinę ? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też sie zastanawiam xD
   Zapewne nie odciął i dziecko do tej pory jest z pępowina ..

   Usuń
 41. tak zazdroszczę imagina, który jest o gwiazdce z boysbandu, która jedzie do Polski, a jego dziewczyna zaczyna rodzić w Betlejem pod Londynem. I namawia właściciela domku, żeby mu pomóc chwaląc się , że jest Zayn Malik. Genialne po prostu, wręcz sikałam ze śmiechu :D

  OdpowiedzUsuń
 42. Kaleczysz słowo pisarz.

  OdpowiedzUsuń
 43. Zgadzam się. Ty a może osioł przegryzł pępowinę? O.o

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahahhah xD
   Lama ^^

   Usuń
  2. głupota tego imagina mnie dobija poprostu -.-

   Usuń
 44. Wszystkie jesteście głupsze niż moje trampki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sama jesteś głupia. My po prostu wyrażamy swoja opinie ! -,-

   Usuń
  2. Morda jebany anoimie u góry ^o^
   Twoje trampki są chujowe , jak ty Lamo ^o^

   Usuń
  3. osz kurwa ale mi pojechałaś kutafonie. kilka wizyt u psychoterapeuty i może sie pozbieram. fanki 1D to zdesperowane wariatki

   Usuń
  4. Dowartościowałaś się jakoś takim komentarzem ? Lepiej Ci się zrobiło ? Po co nas obrażasz ..Takie zachowanie jest dziecinne i żałosne..Ciekawa jestem pod jakim względem "zdesperowane ", co?

   Usuń
  5. kochacie pedałów których nie znacie i nigdy nie poznacie

   Usuń
  6. pedałów? oni nie są pedałami! a nawet jakby byli to co, wprowadźmy jeszcze jakieś średioweiczne podziały na stany!!lool...dziewczyno, mam pytanie: co ty tu robisz? bo to jest blog dla fanów. I jak ktoś nie lubi 1D, nie akceptuje ich, nie wiem, nie interesuje go 1D to tu nie wchodzi, a juz tym bardziej nie czyta komentarzy i nie komentuje. Proste i logiczne

   Usuń
  7. eheehe HOMOFOBIA się szerzy.a kilka anonimów z tąd to lamy ^o^

   Usuń
 45. A tak wgl to po co wchodzisz na tego bloga ??
  Oni nie sa pedałami,a chodźmy i nawet to co ? Tolerancja -,-
  Przynajmniej mamy jakichś idoli !
  Z kąd wiesz ?!?
  Nie pozwolę siebie i inne Directionerki obrażać jakiejś Wieśniaczce !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki koleżanko;*...zawsze myślałam, że wszyscy Directioners to jedna rodzina, ale się pomyliłam. Dobrze, że są jeszcze wśród nas osoby, które sie trzymają razem jako fani 1D.

   Usuń
  2. No właśnie !

   Usuń
 46. czujecie się dowartościowane kiedy piszczycie przed ekranem komputera, kiedy widzicie w nim któregoś z tych pedałów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ty się dowartościowujesz takimi komentarzami ??
   Po co wchodzisz na ten blog,jak nie lubisz 1D ??
   Zachowaj sobie te uwagi dla siebie.

   Usuń
  2. lubie sie kłócić w frajerami

   Usuń
  3. frajerem to ty jesteś dziecko.....mozesz mi wytłumaczyć co tu robisz? Ja jesli nei oubie jakiegoś zespołu czy cos to nie wchodzę na strony i nim, nie czytam(szczególnie komentarzy), nie komentuje. 1D NIE SĄ PEDAŁAMI!! Wiekszość ma dziewczyny, a poza tym oni świetnie sie ubierają, modnie i wgl...i jeżeli ktos wie jak sie ubrać to nei znaczy że jest pedałem....sorry a moze ty uważasz ze jak ktos am np różową bluzkę to jest pedałem? to juz nie te czasy

   Usuń
 47. rozumiem , że sprawia wam frajde dopisywanie do wasz imion ich pedalskich nazwisk ? I tak ich nigdy nie spotkacie !!!!!!!! Idioci , idioci wszędzie !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żałosna jesteś. W dupie mam twoje uwagi. Jak większość zresztą ! Za co ty ich tak nienawidzisz?? No rozumiem zazdrość,że są popularni, a ty nie xDD , ale że aż tak ?!?! No własnie Idioci tacy jak Ty !!

   Usuń
  2. uhuhu popularne pedały.

   Usuń
  3. zamknij ryj ! po huja tu wchodzisz ?! jak masz wyzywac to wypierdalaj dziecko

   Usuń
  4. spokojnie skarbie, bo Ci żyłka w dupie pęknie z tych nerwów

   Usuń
  5. przy okazji "huja" pisze sie przez ch bejbee

   Usuń
  6. taka jesteś mądra , że nie wiesz, że chuja się pisze przez "ch" a nie "h" dziecinko

   Usuń
  7. Ymmm... No coz... Jesli uwazasz ze oni sa pedalami (pszepraszam ze nie pisze poprawnie ale klawiaturka mi si zepsula) masz takie prawo, aneta tez tak uwaza, ale ich kocha! Nie lubisz ich, nie wchodz na bloga!

   Klaudia Styles

   Usuń
  8. Oh Klaudia Styles. To ja może będę Jolanta Horan . Uuu u jakie jaja, mam sie z czego śmiać chociaż. Nawet directionerki jak to mówisz uważają, że są pedałami. I przepraszam , że przepraszam się pisze przez "rz" a nie "sz" złoteńko. No to żegnam cię. PS. A i każdy ma prawo do wchodzenia na tego bloga.
   Żegna cię Jolanta Styles - Horan - Malik - Payne - Tomlinson - nie ich fanka . (Mają dziwne nazwiska ) - nie ważne . Papa bejbee !!!

   Usuń
  9. Pozdrawiam Balbinę Malik <3

   Usuń
  10. to ja jestem Balbina Malik. Chciałabym oficjanie się pozegnać również, gdyż znudziło mi sie kłocenie z tępymi strzałami. nie traćcie nadziei ! może kiedys spotkacie któregos z tych 5 pedałów, po tysiącach pisków i wrzasków , dla świętego spokoju zgodzi sie zrobic sobie z wami zdj. i pomyśli "god why?! dlaczego mamy takie tępe psychofanki?" buziaczki :*

   Usuń
  11. Każdy ma prawo wchodzić na bloga ,ale nikt ma prawo obrażać chłopaków.

   Usuń
  12. My ich nie obrażamy, stwierdzamy fakty , które wy pomijacie. A poza tym każdy ma swoje prawo do wyrażania własnego zdania,a my jakoś nie wiadomo jak ich nie obrażamy. Patrzę na tego bloga i widzę, że na przykład co chwile któryś ma nowy tatuaż . Zachowują się jak jakieś mega gwiazdki, które mają kase i mogą wszystko robić. Tak można również stwierdzić czytając tego drugiego imagina. Jestem Zayn Malik, więc dlatego powinno mi się pomóc. Krytykujecie nasze zachowanie, a same jak się zachowujecie ?

   Usuń
  13. Nie no wogóle. A te wyzwiska typu "pedały, jak oni wygladaja itp. " to co?!?!? .Ich ciało ich sprawa. Poprostu im sie to podoba i juz.Po prostu autorka tego imagina w takim go świetle postawiła. Nie wiesz jaki on jest i nie oceniaj go po tym co pisze jakaś adminka.

   Usuń
  14. No faktycznie , ja nie wiem. Ale ty skoro tak mówisz pewnie wiesz. W świetnym świetle go postawiła , tak jak w wszystkich tych durnych opowiadaniach i imaginach. Są super gwiazdami, pojawiają się polki , które stają się ich dziewczynami. Te historię są tak realistyczne, jak to, że spotkam księcia na białym koniu . Nie muszę ich nawet po głupich imaginach oceniać. Widać co robią. A poza tym ja mam swoje zdanie, ty masz swoje zdanie, więc po co się kłócisz ?!

   Usuń
  15. Uważasz , że jesteś tam jakąś super directionerką. Jeśli tak na prawdę uważasz , to nie zachowuj sie jak wszystkie. !

   Usuń
  16. Każdy ma prawo do swojego zdania , więc co mi tu gadasz. Nie mogę powiedzieć, że moim zdaniem wyglądają jak zgraja pedałów ?!

   Usuń
  17. JAk se robia tatuaż to znaczy że są super gwiazdeczkami?! Ile ludzi robi sobie tatuaż i co z tego..?

   Claudii

   Usuń
  18. Dobra wy macie swoje zdanie, my mamy swoje i KONIEC !
   Po co te kłótnie ?!?I tak nie przekonacie Directionerki, że oni to pedały i wgl ! Tak samo my was nie przekonamy do tego, żeby zmienić zdanie na temat chłopaków.!

   Usuń
 48. Powiedz mi tylko,dlaczego ich nienawidzisz ?? No czemu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja pierdole ja ich nie znam więc nie moge ich nienawidzić, a ty nie możesz ich kochac i piszczec z miłosci do ekranu komputera bo również ich nie znasz. wyglądają jak pedały, którymi sterują grube ryby. i tworzą prymitywną muzyke, kazda piosenka jest taka sama. wyglądają jak sterowane laleczki w rurkach i marynarkach

   Usuń
 49. Nominuję cię do ''Liebster Aword '' , więcej na ===>
  www.martynadirectioner.bloblo.pl
  Musisz odpowiedzieć na 11 moich pytań zadanych na samym dole , nominować 11 blogów , i napisać 11 pytań dla nich , w swoim poście .
  Trzeba te blogi powiadomić musisz pisząc taką wiadomość pod ich postem :)
  Pozdrawiam :3

  OdpowiedzUsuń
 50. Spoko imaginy, wigilia jest fajna!
  A.S.

  OdpowiedzUsuń
 51. hahah xd
  number łon- pozdrawiam anonimy xD zawsze pod jej imaginamy były komy od kont, ale spoko :) #NOH8
  numer tu- imagin z Liamem bardzo mi się podobał, był spoko i w ogóle :) ale drugi nie podobał mi się tak bardzo jak pierwszy, rozumiem, chciałaś nawiązać etc. no ale trochę chyba przegięłaś ;)
  To, że nie podobał mi się drugi, nie oznacza, że nie będę ich czytać, piszesz świetnie, tylko po prostu fabułę wybrałaś złą :) Czekam na kolejny, może coś o Sylwestrze? ;) pozdrawiam, życzę weny i szalonego Sylwka xx :)

  OdpowiedzUsuń
 52. Ja to tak sądze, że wy dziewuszki to trochę lat macie, a marzycie tak o tych gwiazdkach z boysbandu jak małe dziewuszki. A te imaginy to lekka przesada. ale poprawiają humor natychmist. Wystarczy przeczytać o stajeńce i od razu humor wraca

  OdpowiedzUsuń
 53. no właśnie tępe strzały

  OdpowiedzUsuń
 54. Zamknijcie się antyfani !!! Niedość, że wyzywacie 1D od pedałów, to do tego kryjecie się pod anonimami...może też piszę teraz z anonimu, ale chociaż wystrzegam regulaminu.... Po co tu jesteście ???!!! Dla nudy ? Chcecie zdenerwować fanki 1D ? Chcecie abyśmy przestali ,, kochać " muzykę ( jak i ) One Direction ??? Może i nas zdenerwowałyście, może wywołaliście wojnę stulecia, ale powiem wam jedno : Nigdy, ale to przenigdy Directionki nie przestaną kochać 1D i ich muzyki ! A teraz spadajcie denerwować innych fanów, innych gwiazd, bo my zawsze będziemy Directionkami ! Directioners Forever !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jeszcze coś. Mianowicie chciałam zapytać : czy my ( Directionerki ) zrobiliśmy coś wam, że wyzywacie 1D ? Czy my wyzywamy Taylora Lautnera, The Wanted, Big Time Rush, Justina Biebera, albo jakieś inne gwiazdy ?! No mi się wydaje, że nie ( w każdym bądź razie ja nie ). A może zazdrościcie właścicielkom bloga tylu obserwatorów i fanów, czytelników ??!! Jest jeszcze jedna sprawa : możecie mnie wyzywać od różnych brzydkich rzeczy, ale nigdy, po prostu nigdy nie wyzywajcie One Direction, nigdy ! ~~ Olka

   Usuń
  2. my nie wyzywamy one direction od nie wiadomo czego, ale wy się zachowujecie jak głupie. My nigdy nie przestaniemy kochać one direction. Nawet ich nie znacie, a mówicie , że ich kochacie . Chyba za to, że są popularni, podobaja się wam ich piosenki i , że wam się podobają, choć moim zdaniem to do ładnych i przystojnych nie należą. I jak kogoś lubię to nie zachowuje się jak natarczywa fanka tylko słucham muzyki , która mi się podoba.

   Usuń
  3. nie zabronisz mi. Harruś wygląda jak dziewczynka w okresie dojżewania, blondyn jak menel spod biedronki, louis czy jak mu tam to wgl bez komentarza, gęba jak u stolarza, ciemny to jakas latynoska dupa, bynajmniej jakby sie nie mył z pół roku. a ten najnormalniejszy troche jak życiowa niedojda.

   Usuń
  4. Przesadziłaś w tym momencie. Dziecko weź idź sie poucz, albo cos .Zajmij się czymś. Popatrz sie na siebie.

   Usuń
  5. o mój boże przegiełam ;O co ja teraz zrobie

   Usuń
  6. Żałosna jesteś. -,-
   Ni podoba Ci się to wynocha, nikt Cie tu nie potrzebuje.

   Usuń
  7. bejbe, nie wygonisz mnie ;*

   Usuń
  8. Nie lubisz ich wiec nie czytaj - proste i logiczne !

   Usuń
 55. lol, zaczęło sie od komentarzy, ten imagin jest ok, a tamten nie, potem była wojna między nami, a teraz skończyło się na jakiejś cholernej kłótni z antyfanami, którzy niewiadomo skąd się wzięli i niewiadomo co chcą udowodnić.

  OdpowiedzUsuń
 56. buhahahahahahah będe ich wyzywać! mało które zespoly są tak denne. zebralo się 5 beztalenci i pajacują.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. trochę kultury dziecko....jeżeli ci sie nie podoba 1D ok, kazdy ma własne zdanie, tylko że przypominam ze to ejst fanowski blog....wiesz co to znaczy? Jednej rzeczy dalej nie rozumiem. Co tu do cholery robisz? A moze jesteś fanka Biebera czy kogos w tym rodzaju i jestes tu po to żeby zaszkodzic 1D i zniszczyć ta świetną atmosfere jaka panowała do tej pory na tym blogu? Jeżeli tak to żal mi cie. P.S. myślałam ze wyzywają to się dzieci w przedszkolu haha

   Usuń
  2. My mówimy prawdę. Nie zachowujemy się jak zapatrzone dziewczynki w malutkich chłopców. A jak widziałam to oni zachowują się jak dzieci. Mają kase i myślą , że mogą robić wszystkto. Niech sobie jeszcze na dupie zrobią tatuaż .!

   Usuń
  3. Mam nadzieje, że wy directionerki całe macie chociaz trochę kultury. I gdybyście nie pisłąy , dlaczego tak ich nie nawidzicie to by tych kłótni tu nie było !!!

   Usuń
  4. no fakt, troche racji masz...mnie np 1D pomagają oderwac się troche od rzeczywistości bo ich muzyka jest łatwa, prosta i przyjemna....ale najbardziej wkurza mnie fakt ze 1D słuchają 11, 12-latki i jak sie ma troche wiecej to to dziwnie tak brzmi, ze słucha sie tego co 11-latka....

   Usuń
  5. Wiesz najbardziej takie piszczą i się zachowują jak dzieci z przedszkola. I to , że kazdy czyta te imaginy , bo może są są świąteczne, ale Zayn dziewczyna rodzi w stajence to wydaje mi się lekką przesadą. W ten sposób kaleczymy prawdziwą historie jaka była . Takie jest moje zdanie .

   Usuń
  6. popieram ;-) może skończymy już te kłótnie co? są ludzie co słuchaja 1D, ci co ich nie lubia itp...ok, czasem louis wygląda jak pedał haha, ale nie no bardzo ich lubie...ta kłotnia do niczego nie prowadzi....nie jestem psychiczna, akceptuje myśl że ktoś może nie lubic 1D

   Usuń
  7. Nawet nie chodzi czy sie lubi czy się nie lubi, bo my ich nie znamy. Ocenaimy ich po ich wyglądzie i zachowaniu , które można ocenić czytając praktycznie każdego posta. Moim zdaniem te kłótnie są nie potrzebno, bo zaczęło się tylko od wyrażania swojej opini, bo każdy ma do tego prawo. A potem każdy co sądził, że ktoś źle komentuje dopisywał coś typu " właśnie , że to było piękne i nie powinniście tak pisać " lub " beznadzieja nie znasz się to pedały ". I nikt nie pomyślał, że każdy patrzy na świat inaczej . To moje zdanie , więc każdy może jej mieć inne i za chwile mnie tu skrytykować.

   Usuń
 57. Buhahahahhahahahahahaha żrem ciasto ; D

  OdpowiedzUsuń
 58. http://lolcol.blogspot.com/ zajrzyjcie ;D

  OdpowiedzUsuń
 59. Bożee... weźcie sie wszystkie ogarnijcie.! Po co te kłótnie?!Do niczego to nie prowadzi.!
  Już,dobra do Klaudi dotarło,że z ta stajenką była lekka przesada. Nie roztrząsajmy tego tematu.
  Dziękuje. Miłej nocy.

  OdpowiedzUsuń
 60. Według mnie oba by były super i Klaudia nie słuchaj ich! One Ci pewnie talentu zazdroszczą! <33

  OdpowiedzUsuń
 61. Ja pierdole dlaczego wyzywacie . przez to czujecie się dowartościowane .? postawcie się w jej sytuacji . napiszcie imagin same . opublikujcie i też wszyscy będą was wyzywać . fajnie to tak jak się was wyzywa .? poczujcie się jak Klaudia . poświęca dużo czasu . aby napisać dla was imagin . nie dla siebie . ale dla was .!

  OdpowiedzUsuń
 62. Przeczytałam wszystkie komentarze i... szczęka mi opadła. Chyba jeszcze takiej kłótni to tu nie było. Nwm skąd wzięli się tutaj antyfani, ale mam do nich prośbę. Zaakceptujcie to, że lubimy 1D. Nikt nie jest idealny i każdy ma sw pogląd na świat. I to nie jest tak, że każda fanka 1D jest szurnięta i głupia. Rzeczywiście muszę się zgodzić, że są takie, ale to nie znaczy, że wszystkie. Wy drodzy hejterzy pewnie nie pomyśleliście, że możecie kogoś urazić. Ja osobiście nie przejmuję się krytyką innych i rozumiem, że są ludzie, którzy nie lubią 1D, ale denerwuje mnie to, że obrażają ich i ich fanki.
  Co do ludzi, którzy uważają, że głupio jest słuchać takiej muzyki jak 11-latki to ich nie rozumiem. Co w tym niby złego??? Są ludzie bardziej dojrzalsi i mniej. Czasami niejedna 11-latka jest mądrzejsza od powiedzmy 15-latki. Wiem, ze może głupio brzmieć ,, Słucham takiej muzyki jak 11-latki'', ale w takim razie ile według Was trzeba mieć lat żeby słuchać 1D?
  Co do imeginów Klaudii to lubię je czytać choć możne nie wszystkie są doskonałe. :)
  Trochę się rozpisałam. Zapewne nikt tego nie przeczyta, ale chciałam wyrazić sw zdanie na ten temat. ;*
  ~Olciaaaa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS
   Piszę z Anonima, bo nie mam własnego konta, ale żeby nie było podpisałam się.
   ~Olciaaaa

   Usuń
  2. spoko, spoko...tylko...a jak ktoś ma 16,17 lub 18 lat to co?....lubie 1D i nic na to nie poradzę...tylko ze jak o tym komuś mówię to ten ktoś patrz6 na mnie jak na idiotke, bo wszyscy wokół uważaja że 1D to muzyka dla 12 dziewczynek

   Usuń
 63. Kurde ludzie ogarnijcie się .;o To,że może jej ten 2 imagin nie wyszedł to nie powód do takiej kłótni. Okej , każdy może wyrazić swoją opinię w komentarzu ,ale nie hejtujcie tak ;O
  Jestem zaskoczona ,że Directionerki potrafią zrobić taką awanturę między sobą o jakiegoś nie do końca udanego imagina ..
  Tak wgl to nie przejmuj się tym Klaudia i pisz dalej , bo na prawdę robisz to zajebiście *.*

  OdpowiedzUsuń
 64. Mnie to wkurza ze zazwyczaj ktos umiera albo nie wiem co jeszcze . Ten pierwszy bylby lepszy gdyby jak zwyklr ktos nie umarl ...
  Ten drugi byl super ale to z ta szopka i ze rodzila przy zwierzetach bylo chore . Moja opinia .

  OdpowiedzUsuń
 65. No i co z tego, że ciągle śmierć i ciąża? A imaginy MIAŁY być świąteczne, to było ZAMIERZONE i CELOWE!!!!!!
  I naprawdę, jeśli macie z tym problem to ich nie czytajcie.
  I co, że Zayn jest muzułmaninem?? Wyobraźnia (zwłaszcza wyobraźnia Directioners) nie ma i nie musi mieć granic. Wyobraźcie sobie przez chwilę, że Zayn nie jest muzułmaninem. Czy to takie trudne? Przenieść się na chwilę w inny świat? W inną rzeczywistość?
  A poza wszystkim, gdyby Klaudia miała zadowolić wszystkich czytelników, oszalałaby. Nie da uszczęśliwić każdego. I nie hejtujcie jej. Doceńcie, że po tym co zrobiliście jeszcze chce dla was pisać. Klaudia, kocham twoje imaginy ^^
  Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 66. O kurwa kurwa normalnie mam orgasm jak tylko to czytam . Cy daje ci satysfakcje to że napiszesz swoje imie w durnej historyjce z jedną z super gwiazd. Czy ty myślisz że ja kiedys spotkasz wgl ? A jeśli tak to po pierwsze masz pewnie z 10 lat więc i tak zaden cie nie zechace a po drugie sorry ale żaden chłopak nie umówi z psychofanką . Więc przykro mi ale nigdy żaden nie będzie twój nikt się ze świrami nie będzie zadawał . Pozdrawiam i życze miłego orgazm związanego z patrzeniem sie na ich zdjęcie .

  OdpowiedzUsuń
 67. Jezuuuu *O*
  Talencik widzę : D
  Świetne to jest gratulację talentu : D

  OdpowiedzUsuń
 68. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za komentarz :) Czytamy każdy!