poniedziałek, 26 marca 2012

Kilka niezmiernie ważnych faktów o 1D.

Nasi chłopcy zajmują PIERWSZE MIEJSCE w USA , Kanadzie i ogólnie jeszcze 11 innych państwach ze swoją płytą "Up All Night'' ! Jest to naprawdę nie lada osiągnięcie ! Zobaczcie ciekawy artykuł na ten temat :)
Zespół One Direction zapisał się na muzycznych kartach historii Wielkiej Brytanii. Debiutancki album Zayna, Louisa, Harry'ego, Nialla i Liama w ciągu siedmiu dni od premiery w Stanach Zjednoczonych rozszedł się w imponującym nakładzie ponad 176.000 egzemplarzy. Tak rewelacyjny wynik zapewnił boysbandowi debiut na Billboard Top 200 od razu na pozycji lidera! Taki wyczyn nie udał się jeszcze żadnej brytyjskiej grupie. Premiera debiutanckiego albumu "€˜Up All Night" w USA miała miejsce 13 marca.


1D mania ogarnęła cały świat! album "Up All Night" w zaledwie kilka miesięcy od brytyjskiej premiery (europejska premiera to 6 luty) rozszedł się w nakładzie przekraczającym ponad 1,5 miliona egzemplarzy. W rodzinnej Anglii, krążek zadebiutował na #1 UK Top 40 stając się najszybciej rozchodzącym się albumem debiutanta na wyspach w 2011 roku! W Polsce krążek trafił od razu na #6 najchętniej kupowanych płyt według zestawienia OLIS.

Zespół zawojował także internet! Teledyski One Direction w serwisie You Tube ogólnie oglądane były ponad 204.000.000 razy. W serwisie społecznościowym Twitter, zespół ‘śledzi’ ponad 12.000.000 wielbicieli, a oficjalny fan page 1D na Facebooku zanotował rekordową ilość 3,6 miliona fanów.
Na link do teledysku do debiutanckiego singla "What Makes you Beautiful" w serwisie You Tube kliknięto ponad 75.000.000 razy !


One Direction to brytyjsko-irlandzka grupa wokalna w skład której wchodzą: Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles oraz Louis Tomlinson. Młodzieńcy szturmem zdobyli serca widzów siódmej, brytyjskiej edycji programu X-Factor, gdzie dostali się do ścisłego finału. Zajęcie trzeciej pozycji w programie nie powstrzymało chłopaków od zdobycia szczytu brytyjskiej listy najchętniej kupowanych singli i płyt UK Top40.
Numer #1 na Billboard Top 200, to kolejny sukces zespołu za wielką wodą. Ich pierwszy w karierze singiel ‘What Makes You Beautiful’ z tygodniową sprzedażą 132.000 cyfrowych plików zadebiutował od razu na #28 pozycji listy Billboard Hot 100. To pierwszy, tak wysoki wynik debiutanta z Wielkiej Brytanii na amerykańskiej liście od 15 lat.
W 1997 roku podobny wyczyn udał się debiutanckiemu singlowi Spice Girls "Wannabe", który wystrzelił na pozycję #11. Żaden inny brytyjski artysta, nawet Adele nie osiągnął podobnego sukcesu.To jak dotąd najważniejsze fakty/informacje o One Direction. :)
 
A  tak wgl  co sądzicie o tej focie ? 

   Hahha . Mnie  rozwala ta środkowa.. ta z 
 plakatem   "Daj mi sos Harry "


A  tu Nialler ... jak ..lata.