sobota, 3 marca 2012

Krótkie informacje o każdym z 1D 
One Direction – brytyjsko-irlandzki boysband. W jego skład wchodzą Harry Styles, Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne i Zayn Malik. W VII brytyjskiej edycji programu X Factor zajęli trzecie miejsce. Grupa podpisała kontrakt z wytwórnią Syco Music.


W 2010 roku Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles i Louis Tomlinson przyszli na castingi osobno, ale nie dostali się do następnego etapu jako soliści do grupy "Boys". Jeden z jurorów, Simon Cowell zaproponował aby połączyć ich w zespół, więc zakwalifikowali się do grupy "Group". Jako jedyni z grupy Simon'a Cowell'a dotrwali do finału. Zajęli trzecie miejsce za Rebbecą Ferguson i Mattem Cardle. Piosenka 'Forever Young', która miała stać się ich singlem po wygraniu i tak wypłynęła do internetu.

Harry Edward Milward Styles 
Urodził się 1 lutego 1994 w Holmes Chapel, Cheshire, Wielka Brytania. Ma zielone oczy i 178 cm wzrostu. Jest uczniem Holmes Chapel Comprehensive School. Styles był wokalistą w zespole White Eskimo w składzie: gitarzysta Haydn Morris, basista Nick Clough i perkusista Will Sweeney. Podczas przesłuchania Hazza dostał dwie pozytywne opinie z trzech, ponieważ trzeci z jurorów Louis Walsh miał wątpliwości co do tego czy Harry da sobie radę z karierą muzyczną.Zayn Javadd Malik 
Urodził się 12 stycznia 1993 w West Lane Baildon, Bradford, Wielka Brytania. Ma jasno brązowe oczy i 175 cm wzrostu. Ma pakistańskie pochodzenie. Jest uczniem Tong High School. Malik w bootcamp stał się nerwowy, gdy okazało się że ma zatańczyć zaszył się za kulisami i nie chciał wystąpić, przyczyniając się tym do eliminacji. Cowell zauważył to i przekonał go do wyjścia na scenę. Zayn spotykał się z Rebeccą Ferguson. Ich związek wywoływał kontrowersje z powodu dośc dużej różnicy wieku, więc postanowili go zakończyć po 4 miesiącach.
Liam James Payne 
Urodził się 29 sierpnia 1993 w Wolverhampton, West Midlands, Wielka Brytania. Ma ciemno brązowe oczy i 178 cm wzrostu. Jest studentem City of Wolverhampton College. Liam brał udział w przesłuchaniach do V edycji X Factor gdy miał 14 lat (2008 rok), lecz odpadł na etapie w domu Cowell'a gdyż ten uważał że Payne jest jeszcze za młody i kazał mu wrócić w ciągu dwóch lat. Kolejne przesłuchanie zakończyło się sukcesem. Obecnie jest związany z Danielle Peazer.

Niall James Horan 
Urodził się 13 września 1993 w Mullingar, Hrabstwo Westmeath, Irlandia. Ma niebieskie oczy i 171 cm wzrostu. Był uczniem Coláiste Mhuire, chłopców CBS szkoły średniej. Podczas przesłuchania Horan dostał różne komentarze od jurorów, lecz Louis Walsh zachwycił się jego występem. Niall b.dobrze gra na gitarze.
Louis William Tomlinson 
Urodził się 24 grudnia 1991 w Doncaster, South Yorkshire, Wielka Brytania. ma zielono-niebieskie oczy i 175  cm wzrostu. Jest studentem Hall Cross School, a wcześniej uczęszczał do School Hayfield. Na przesłuchaniu do X Factor'a dostał same pozytywne komentarze od wszystkich trzech jurorów. Obecnie istnieją plotki, że Tomlinson spotyka się z Eleanor Calder.
__________________________________

by Nata_123 (:

2 komentarze:

  1. Dobrze, że Liam przyszedł dwa lata później . <3.

    OdpowiedzUsuń
  2. Louis nie spotyka się z Elenaor, tylko ze mną :> :) :D <3

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za komentarz :) Czytamy każdy!