wtorek, 4 września 2012

domyślam się i przepraszam.

hej :)

znalazłam chwilkę czasu. jak wiecie poszłam w tym roku do liceum i od razu na pierwszych lekcjach nas pytają, robią kartkówki... suuuper :/ ale nie o tym miałam napisać. Anka chce kogoś usunąć z bloga, ponieważ tutaj namieszałam, domyślam się, że to mi podziękuje za współprace. chociaż większość z Was przyjęła mnie bardzo serdecznie, to pojawiło się kilka negatywnych komentarzy. niektóre były dla mnie zabawne. uważam, że to właśnie swoją osobowość poniżacie poprzez takie wypowiedzi. szczególnie pisząc to w internecie, jako użytkownicy anonimowi.

piszę teraz do ludzi mądrych: pamiętajcie! jeżeli ktoś będzie Wam kiedyś próbował uprzykrzyć życie super brzydkim sposobem, to nie z Wami jest problem, tylko z nim. oczywiście pod warunkiem że Wy postępujecie fair. 

nie wiem, ile Wy macie lat, na pewno jesteście w różnym wieku, ale ja się nie przejmuję takimi komentarzami. i chciałam znów przeprosić Natalie, która na tym blogu jest od dawna. nie wiem, jak to wytłumaczyć, bo wprawdzie rzeczy nie zrobiłam nic złego, ale wiem, że to moja wina, i CZUJĘ SIĘ WINNA. proszę: ZOSTAŃ. naprawdę te trzy komentarze to nic. wiem, że teraz pewnie myślisz, że nie wiem, jak to jest, ale przecież to tylko 3 nieznajome Ci osoby, które nie świecą inteligencją i chcą się dowartościować poprzez takie komentarze... czy na prawde warto? jeżeli to przeze mnie, ja mogę odejść, abyś Ty została. chociaż i tak czuję, że tak czy siak stanie się to z inicjatywy Anki.

uwielbiałam dla Was pisać. :)

jeden komentarz był taki słodki. jedna czytelniczka spytała mnie ile mam lat i czy nie jesteście dla mnie gówniarzami. haha <3 oczywiście, że nie! mam 15 lat, i podejrzewam, że są tu starsze czytelniczki.

jeżeli się z Wami rozstanę, to będzie mi przykro. ale pracuję właśnie nad blogiem modowym, i jeżeli te kilkanaście osób naprawdę chciałoby z Niego korzystać, to powiadomię Was na twitterze, jeżeli zostanę wyrzucona z tego bloga. mój twitter to: www.twitter.com/thegreatest1d

czas pokaże co się wydarzy...

hopefully see ya soon, Natalie Xxx


5 komentarzy:

 1. Heyo ;) Cudowny blog - przeczytałam wszystko jednym tchem :D Zapraszam do mnie na http://today-im-not-afraid.blogspot.com/ - co prawda dopiero zaczynam, ale pojawił się tam pewien projekt, który mam nadzieję że się spodoba tobie i uda mi się go "uruchomić" :)
  Pozdrawiam ciepło
  Jonnie

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam 26 lat ha!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oby nie ty ! :D Uwielbiam Cie i twoje notki :)) mam nadzieję że z nami zostaniesz ! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja mam 18 lat i wiem, że gówniarzem można być nawet w tym wieku. Więc jeśli jesteś dojrzalsza od swoich czytelników, to nie przejmuj się niczym i rób co do Ciebie należy, bo nie sądzę, że pisałabyś na tym blogu, nie nadając się do tego. A niech żadna z Was nie przejmuje się pisaniną Anonimków, bo w Internecie każdy jest mądry, ale prosto w oczy nikt by Wam tego nie powiedział. Taka jest prawda, bo ci, którzy nie mają odwagi się podpisać, nie są nawet godni uwagi i nerwów. To tyle. Hipokrytka (też piszę po anonimem, ale raczej z lenistwa i nieśmiałości)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za komentarz :) Czytamy każdy!