wtorek, 5 czerwca 2012

imaginy part. 7

Chyba podobał Wam się mój  poprzedni  imagin ? :)) Wczoraj miałam jakoś wenę i napisałam kolejny .. niestety też dość smutny..  Mam niską samoocenę i uważam ,że nie jest idealny ale wy go skomentujecie. ♥

+ do czytania ta piosenka :

<KLIK>

imagin z Niall'em.

_______________________________________________________

Śliczny dzień , siedzisz z Niallem w waszym domu .Pełna szczęścia. Wyjechałaś z Polski studiować do Londynu , to wtedy poznałaś  tego pięknego blondyna . Gdy akurat byłaś z Niall'em na zakupach zadzwonił twój telefon .

-Poczekaj Niall to moja mama. - odebrałaś telefon

- Hej mamuś , co u cb ?

- Musisz przyjechać do  Polski , proszę .

- Ale co się stało - ?!

-Babcia zmarła - słyszałaś płacz matki .

- Już do Ciebie jadę - rozłączyłaś się i pociągnęłaś Niall'a za sobą .

- Co się stało kochanie ?!
-Muszę pojechać do Polski , moja Babcia zmarła - mówiłaś prawie dławiąc się łzami .

-Pojedziesz tam ze mną ?

- Oczywiście !

Ty pobiegłaś do domu się spakować a Niall załatwić lot.  Po półtorej godzinie byliście gotowi do wylotu . Za kilka godzin będziecie w Polsce . Ciągle myślałaś o mamie , o babci . Jednak chwilę potem zasnęłaś.


Obudził mnie Niall i mówił ,że dolecieliśmy . Wzięłam swoje rzeczy i wyszliśmy. W końcu jesteśmy - myslałam .  Targnęłam za sobą bagaż dążąc do rodzinnego domu . Stojąc przed drzwiami nie mogłam opanować płaczu . Gdy zobaczyłam swoją mamę  rzuciłam się w jej objęcia . 

-  Witaj kochanie .

- Kocham Cie -  zciskałam ją bardziej

Przywitałam sie z tatą i przedstawiłam rodzicom Mojego chłopaka. Tęskniłam za tym miejscem


- Kiedy pogrzeb ? - popatrzyłam w zaszklone oczy matki.

- Dziś.

- Jesteś gotowa ?

- Nie wiem..

Zaczęłam znów płakać i wtuliłam się w Niall'a.

Kilka minut przed pojechaliśmy na miejsce. Była bliska rodzina , moi rodzice , ja , Niall. Kochałam ją. Czułam się taka słaba.. nie mogła ustać na nogach.  Cały czas płakałam .. Kiedy już było po pogrzebie .. ja dalej nie wiedziałam co się stało . Nie mogłam uwierzyć ,że odeszła jedna z najważniejszych mi osób. Przed oczami przeleciały wszystkie  wspólne chwile.  To jak uczyłam się chodzić.\ , albo kiedy miałam problemy w szkole, z przyjaciółmi . Pamiętam gdy upadł mi lizak i nie wiedziałam co zrobić - wychowałam się na jej radach .  Gdy byłam nastolatką i miałam wszystkiego dosyć , pocieszała powtarzała ,że kocha - całowała w czoło. Nie miałam nigdy bliższej osoby , powierniczki   , przyjaciółki. Mogłam jej wszystko powiedzieć , zaufać. 

Siedziałam tak długo . Nagle Niall podszedł do mnie i wręczył mi kopertę.

- To dla Ciebie , list od babci.

-Dziękuję - powiedziałam wycierając  pobrudzone oczy od maskary .


Zaczęłam czytać :

" Kochana wnusiu  wiem ,że jak będziesz to czytać mnie już nie będzie . Nie płacz jednak o to prosze. Wiedz ,że kocham Cie i zawszę będę . Jesteś szczęśliwa i to się dla mnie liczy  .  Kocham Cie .

Babcia "

Odłożyłaś list i zawołałaś Niall'a .

" Babciu to Niall , nie zdążyłam  Ci go przedstawić  a przecież o tym marzyłaś .. to mój największy skarb , moje słońce - znowu pociekły łzy tymczasem nawet blondynek zapłakał . Po tych słowach Niall objął Cie i poszliście w stronę domu .


Dziś mija 5 lat od tego czasu Z Niall'em macie córkę , której nadaliście imię babci.


The End.


_______________________________________

Mówiłam już ,że kocham doprowadzać ludzi do płaczu ? :DD


BY Anka


11 komentarzy:

 1. Nie no.. bo serio płaczę.. kurczę, ale Niall jest niesamowity. Chciałabym go kiedyś spotkać. Chociaż wiem, że ta historia nigdy się nie wydarzyła, to myślę, że Niall naprawdę jest taki cudowny. <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie no ty jesteś jednak potworem...jak można ludzi tak do płaczu doprowadzić.Płakałam jeszcze po tym dobre 30 minut.A najbardziej to ten list...przeczytałam pierwsze słowa i od razu becz.Nie lubie cię za to.Nie no żart jesteś kochana.Rycze przez ciebie teraz

  OdpowiedzUsuń
 3. super :) popłakałam sie :*

  OdpowiedzUsuń
 4. o boze znowu plakalam ! serio powinnas zostac pisarka masz talent ! i znowu muzyka mnie juz wogole rozwalila! piekne !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. lol. naprawde na tym płakałyście ? porażka . znowu za szybko się akcja potoczyła , dialogi strasznie proste i banalne . już cie ludzie skrytykowali pod poprzednimi imaginami i mówiłaś że już nigdy nich nei napiszesz i może lepiej się tego trzymaj ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może powinnam balladę ułożyć to Ci ulży ? -.- ..

   Usuń
  2. Z chęcią przeczytam Twój imagin :) Bo wiesz, to nie jest takie proste wymyślić krótką historię a tym bardziej ją napisać, tak, żeby wszyscy zrozumieli i mogli sobie wyobrazić sceny :)

   Usuń
  3. Dziękuję ,że to doceniasz. :)

   Usuń
 6. Ryczee . Nieedawno mi babcia zmarła i wieem jak to jest : / <33

  OdpowiedzUsuń
 7. przy każdym twoim imaginie płacze ... ; *

  OdpowiedzUsuń
 8. O w dupe, to jest zajebiste!
  Shitface :*

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za komentarz :) Czytamy każdy!